نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 495978
نمایندگان کنگره آزادی زندانیان آمریکایی در ایران را خواستار شدند
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۲۴
مجلس نمایندگان آمریکا با تصویب قطعنامه‌ای خواستار آزادی زندانیان آمریکایی در ایران شد.

به گزارش مهر به نقل از پایگاه اینترنتی هیل، مجلس نمایندگان آمریکا بامداد پنج شنبه با تصویب قطعنامه‌ای خواستار آزادی زندانیان آمریکایی در ایران شد.

این در حالی است که کاخ سفید روز جمعه گذشته نیز در ادامه ادعاهای پوچ و تهدید آمیز خود مدعی شد که در صورت عدم آزادی و بازگرداندن شهروندان آمریکایی محبوس در ایران به کشورشان، تهران با «تبعات جدی و جدیدی» روبرو خواهد شد.

دولت آمریکا عصر روز جمعه ادعا کرد: «رئیس جمهور آمریکا آماده است تا در صورت عدم آزادی و بازگرداندن شهروندان آمریکایی محبوس در ایران به کشورشان، تهران را با تبعات جدی و جدیدی روبرو سازد».

بنابر ادعای مقامات آمریکا، در صورت امتناع مقامات تهران از بازگرداندن تمام شهروندان آمریکایی محبوس در ایران به کشورشان، تدابیر و تمهیدات تنبیهی جدیدی علیه ایران بکار گرفته خواهد شد.

این در حالی است که واشنگتن مصرانه ادعا می کند که تمام شهروندان آمریکایی محبوس در ایران به دلایل ناعادلانه ای بازداشت و زندانی شده اند.
 
کلمات کلیدی : مجلس نمایندگان آمریکا، قطعنامه‌، آزادی زندانیان، آمریکا
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۰۵ ۰۸:۱۳:۴۲
نمایندگان کنگره غلط کردن با ان عمو سام شان (4490858) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.