نظر منتشر شده
۴
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 489678
کاسپین، خبر کشف اموال جدید را تکذیب کرد
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۵ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۲۲
در پی انتشار برخی اخبار در روزهای اخیر درباره موسسه اعتباری کاسپین، که بر اساس توئیت یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی با عنوان «اموال جدید کشف شده از صاحبان کاسپین» صورت گرفت، موسسه کاسپین، این اخبار و شایعات در مورد آن را تکذیب کرد.

به گزارش ایلنا، در توئیت یاد شده به 98 آپارتمان و 75 باغچه و دو زن صیغه‌ای اشاره شده که برخی از اموال به نام آنان شده است.

از موسسه اعتباری کاسپین برای تنویر افکار عمومی و تبیین موضوع بر اساس مستندات اعلام کرد: خبر منتشره مربوط به تعاونی منحله «فرشتگان»، یکی از تعاونی های منحله هشتگانه ای است که سازماندهی امور آنها به کاسپین واگذار شده است.

موسسه اعتباری کاسپین هر گونه خبر یا شایعه‌ای در این خصوص با نام خود را تکذیب کرد و حق طرح شکایت کیفری علیه پایگاه‌های خبری مطرح‌کننده چنین اخباری را در دادسرای فرهنگ و رسانه به اتهام نشر اکاذیب و تشویش اذهان عموم مردم به ‌ویژه سهامداران و مشتریان را برای خود محفوظ دانست.

این موسسه تاکید کرد: برای پایان بخشیدن به چنین بد اخلاقی ‌های رسانه‌ای، در اسرع وقت نسبت به طرح شکایت در این رابطه اقدام خواهد کرد.

هیات تصفیه تعاونی اعتبار منحله فرشتگان نیز با انتشار اطلاعیه جداگانه ای، خبر کشف این املاک را بی اخلاقی رسانه ای دانست و اعلام کرد: همه این املاک پیش تر به موسسه اعتباری کاسپین معرفی شده است.
 
کلمات کلیدی : سپرده‌گذاران کاسپین + شورای پول و اعتبار + فساد مالی
 
بیجان
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۱۵ ۱۸:۵۲:۰۵
انسان هرچی عمر بیشتری کنه چیزای عجیبتری میبینه .خدایا بکش مارو (4461487) (alef-3)
 
Netherlands
۱۳۹۶-۰۴-۱۵ ۲۲:۲۱:۳۷
گردانندگان این صندوق ها مردم بخصوص سپرده گزاران حق دارند که بدانند شما با این پول ها چه کرده اید . هیچکدام از این صندوق ها تا کنون گزارشی از سرمایه گزاری های خود اعلام نکرده اند . همانطور که شرکت ها و بانک ها که در بورس حضور دارند گزارشی از عملکرد سالیانه خود میدهند اگر سلامتی در فعالیت های اقتصادی وجود داشته باشد پنهان کاری ضرورتی ندارد مردم حق دارند که به این شایعات باور داشته باشند . (4461637) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۱۶ ۰۱:۲۵:۵۴
ببه عنوان یک رسانه آزاد لطفا ررسی کنید و به مردم اطلاع بدین پس چرا 25 نفر از 39 نفر سهامدار کاسپین همون سهامداران و مدیران پیشین موسسه فرشتگان هستن؟ (4461738) (alef-11)
 
Germany
۱۳۹۶-۰۴-۱۶ ۰۸:۱۳:۲۷
چرا هيچكس نميگه پشت اين مؤسسات چه كسانى هستند و وابسته به چه نهادى ميباشند (4461816) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.