توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 492124
آغاز پیش‌فروش اینترنتی فیلم «مهران‌مدیری»
تاریخ انتشار : جمعه ۲۳ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۲۵
پیش فروش اینترنتی بلیت فیلم سینمایی «ساعت ۵ عصر» ساخته بلند سینمایی مهران مدیری از صبح شنبه آغاز می‌شود.

علی سرتیپی مدیرعامل دفتر پخش فیلمیران در گفت وگو با فارس درباره پیش فروش بلیت فیلم گفت: فیلم از روز جمعه 30 تیرماه پس از ایام شهادت حضرت امام صادق (ع) اکران می شود و پیش فروش اینترنتی بلیت فیلم از فردا در سینماهای کورش، آزادی، مگامال، ایران، زندگی، چارسو، اریکه ایرانیان، جوان، قدس و ارگ آغاز می شود. 

وی ادامه داد: فیلم «ساعت 5 عصر» کمدی اجتماعی متفاوتی از مهران مدیری است و پیش بینی می شود با اقبال خوبی از سوی مخاطبان روبرو شود. 

مهران مدیری در نشست خبری این فیلم درباره داستان فیلم توضیح داد:  فیلم از 7 صبح تا 5 بعدازظهر یک فرد را در تهران روایت می کند که آن روز آخرین فرصت آن فرد است که باید کاری را انجام دهد. فیلم مثل گلوله برفی است که هرچه جلوتر می رود بزرگتر می شود و ریتم مدام تندتر می شود و دیوانه وار بودن ماجرا بزرگتر و موضوع عظیم تر می شود. فیلم موضوعی به شدت اجتماعی دارد که هر روز با آن مواجه ایم اما بدان توجهی نمی کنیم.
 
کلمات کلیدی : پیش فروش اینترنتی+فیلم ساعت ۵ عصر+مهران مدیری
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.