نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 408810
توضیح عباس جدیدی درباره وساطت برای آزادی خواننده زیرزمینی
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۱۱
خبر آزادی امیرحسین مقصودلو (‌تتلو‌) خواننده زیرزمینی از زندان، با وساطت و پادرمیانی عباس جدیدی، فضای مجازی را تسخیر کرد.

به همین مناسبت با عباس جدیدی به گفت‌وگو نشستیم که قهرمان کشتی دنیا و عضو شورای اسلامی شهر تهران به خبرورزشی گفت: به عنوان نماینده مردم و عضو شورای شهر، افراد برای ما هیچ فرقی ندارند و همه را به یک چشم نگاه می‌کنیم و در دفتر ما به روی همه باز است. هر کاری در چارچوب قانون از دستمان برآید برای همه همشهری‌ها، اعم از پزشک، استاد دانشگاه، کارگر، کاسب، دانشجو، هنرمند و خلاصه همه اقشار جامعه انجام می‌دهیم. هیچ منتی هم نیست. این وظیفه قانونی، انسانی و اجتماعی ماست. برای آقای تتلو هم مثل بقیه شهروندان قدم پیش گذاشتیم و انجام وظیفه کردیم.

وی افزود: خانواده آقای تتلو وقتی با شاکی پرونده مواجه و متوجه می‌شوند ایشان کشتی‌گیر و گوش‌شکسته هستند، برای وساطت و گرفتن رضایت ایشان به بنده مراجعه کرده و وقتی موضوع را گفتند، متوجه شدم مشکل پیش‌آمده برای این خواننده و هنرمند، موضوع خیلی حادی نیست و می‌توان با کدخدامنشی، پادرمیانی، ایجاد فضای دوستانه و استفاده از مرام و منش پهلوانی جناب قاسم‌زاده، موضوع را حل کرد وظیفه خودم دانستم، جلو افتادم و مزاحم آقای قاسم‌‌زاده شدم. جدیدی ادامه داد: ایشان را از قبل و زمانی که کشتی می‌گرفتند به عنوان یک قهرمان بااخلاق و پهلوان می‌شناختم و با مراجعه حضوری به ایشان دیدم که در مسند قضا نیز همان روحیه و مرام پهلوانی را حفظ کرده‌اند و نه تنها روی مرا زمین نینداختند، بلکه وقتی از ایشان درخواست گذشت و رأفت اسلامی کردم، مرا شرمنده لطف و محبت خودشان کردند و پذیرفتند تختی‌وار و پهلوانانه از حق خودشان بگذرند و با اعلام رضایت‌شان، زمینه آزادی تتلو را فراهم کردند.

این عضو شورای شهر تهران گفت: اکنون تتلو کاملاً متنبه شده و قدر بزرگواری آقای قاسم‌‌زاده را می‌داند، در ایام سوگواری سالار شهیدان وقتی آقای تتلو برای تشکر از وساطت ما در هیأت و حسینیه ما حاضر شدند، شال سیاه و عزای امام حسین(ع) را روی دوشش انداختم و گفتم برای مزد این اقدام من یک آهنگ مثل همانی که روی ناو نیروی دریایی برای خلیج همیشه فارس خواندی، برای حضرت فاطمه زهرا(س) بخوان. وقتی چشمان پر از اشک او را دیدم باور کردم که همه ما ته دلمان به ائمه معصومین علاقه و ارادت خاصی داریم. جدیدی در پایان گفت: باز هم وظیفه خودم می‌دانم و از آقای قاسم‌‌زاده و منش پهلوانی ایشان تشکر می‌کنم.
 
کلمات کلیدی : عباس جدیدی+تتلو
 
Switzerland
۱۳۹۵-۰۸-۱۰ ۱۸:۲۰:۱۵
همینمون مونده که تتلو بیاد برامون نوحه بخونه (3995887) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۱۰ ۲۳:۳۲:۱۲
من از ترانه های تتلو خیلی لذت میبرم (3996287) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.