نظر منتشر شده
۴
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 493816
مارگون بلندترین آبشارچشمه ای جهان
یکی از زیباترین آبشارهای قطره ای خاورمیانه دردورافتاده ترین روستای شمال غربی سپیدان یعنی روستای مارگون قراردارد واین نقطه را به یکی از مشهورترین نقطه ایران وجهان تبدیل کرده است. ازدیواره صخره ای کوه، بیش از چند هزار چشمه وجود دارد که آب از آنها به بیرون ریخته میشود از این حیث این آبشار هم بزرگترین و هم مرتفع ترین آبشار چشمه ای در جهان است.
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۹ تير ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۰۱

 
 
کلمات کلیدی : آبشار،مارگون، عکس
 
رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۲۹ ۲۳:۱۳:۱۸
پیشنهاد میکنم به دوستانی که میخوان برن مارگون سعی کنن روزهای وسط هفته برن و ایام تعطیلات نرن چون خیلی شلوغه و حتما هم اگه قصد شب موندن دارن پتو چراغ قوه با خودشون ببرن (4482659) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۳۰ ۰۰:۳۱:۰۱
خیلی زیباست به شرطی که با پوست پفک و چیپس و شیشه نوشابه خانواده مزین نشه (4482692) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۳۰ ۱۲:۱۹:۴۶
بهتر بود اضافه میکردید کثیف ترین جای دیدنی جهان .

بنده پارسال بعد از چند سال برای دیدن دوباره این آبشار رفتم . متاسفانه این ظرفیت بکر و عالی گردشگری تبدیل به زباله دانی محض شده .
از آن بدتر وضعیت ساماندهی دسترسی مردم و افرادیست که تا دقیقا پای چشمه مشغول فروش بلال و تنقلات و چیزهای دیگرند . (4482940) (alef-11)
 
پرهام
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۳۰ ۱۵:۲۵:۵۳
واقعا که هر جا ما انسانها بریم اونجا را زباله دان می کنیم البته گفته دوستمون که گفته وسط هفته بریم دقیقا درسته و با اینکه جای خوبی است ولی به علت سازماندهی ضعیف مسولین اصلا هیچ چیز درست ارایه نمیشه (4483108) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.