نظر منتشر شده
۹
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 449617
میلگردهای خطرناک!
تصاویری از حمل خطرناک و بی ملاحظه میلگرد توسط نیسانها و وانت‌بارها که بارها موجب بروز حوادث دردناک و مرگباری شده است.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۵۴
 
کلمات کلیدی : میلگرد ، حادثه ، تصادف ، نیسان
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۰۹ ۱۷:۱۲:۵۳
وای از راهنمایی و رانندگی نگذره ، بیشتر جلوی ورودی بزرگراهها را بگیره و یا ورودی اتوبانها یا خیابانها را با نرده های اکاردونی باریک کنه ،..... . هر روز از بالای شهر شاهد بار ضایعات با بسته بندی بسیار وحشتناک بوسیله وانت پیکان ها یا نیسان ها هستیم که رو به پایین از اتوبانها خودشان را سرازیر کرده اند و راهنمایی و رانندگی هم اصلا" جلویشان را نمیگیرد . مردم ما بدلیل مشکلات اقتصادی حریص پول و جمع آوری آن شده اند و برای پول درآوردن به هر کاری تن میدهند . این وضعیت جامعه امروزی ما است. (4178969) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۰۹ ۱۸:۵۶:۰۱
چاره ای نیست.درستش اینه که ده برابر کرایه نیسان را بدهی به تریلی که این بار را برات ببره. تازه ورود تریلی به شهر هم در روز ممنوعه. بعد هم کلی کرایه جرثقیل بدهی برای تخلیه. (4179055) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۰۹ ۱۹:۱۰:۰۶
بخدا قسم اگه یکبار یک پلیس همچین ماشینهایی رو در سطح شهر متوقف کرده باشه... ایکاش برای ماموران، برخورد با اینگونه تخلفات مرگبار هم به اندازه برخورد با تخلفاتی نظیر دور دور، آلودگی صوتی یا بدپوششی هیجان انگیز و لذتبخش بود. (4179069) (alef-13)
 
۱۳۶۰
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۰۹ ۲۳:۱۱:۰۷
تا زمانیکه اجرای قانون بر پایه طرح باشه همینه تا هست طرح یکسری قانون اجرا میشه تا نباشه کل قوانین لغوه (4179360) (alef-13)
 
احسان
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۰ ۰۱:۰۵:۲۱
چاره چیست؟ (4179464) (alef-11)
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۰ ۰۷:۵۱:۱۴
قانون خوب نداریم آقایون نمایندگان (4179556) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۰ ۰۸:۲۹:۴۶
راهنمایی رانندگی مقصره که اجازه میده اینها به این صورت تردد کنند (4179622) (alef-11)
 
آریابان
Romania
۱۳۹۵-۱۲-۱۰ ۱۰:۰۳:۲۶
خلاف های عمده ولی بشدت رایجی !!!! وجود داره که پلیس باید سریعا و بشدت دخالت کنه ، از جمله :
جریمه و توقیف هر خودروی سواری در داخل بزرگراه و بد تر از اون داخل آزادراه که بر روی سقفش !!!! دارای بار میباشد ، هر خودروئی که شبرنگ هایش کثیف است و بد تر از اون ماشینی که لامپ چراغ هایش و بویژه چراغ قرمز های عقبش !!! سوخته و .... ؛ (4179767) (alef-11)
 
بهترین
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۳ ۱۰:۱۲:۵۱
آقا من این ها را می بینم از هزار متری پا می گذارم روی گاز و فرار می کنم! خیلی وحشتناک هستند! عجیبه پلیس به خاطر تخطی در حد 2-3 کیلومتر از سرعت مجاز بارها من رو جریمه کرده ولی یکبار هم ندیدم پلیس امثال این خودروهای وحشتناک را گرفته باشد!!! (4345396) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.