نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 405778
واکنش عضو شورای شهر:آیا شهرداری به همه بنیادهای خیریه کمک می کند ، یا فقط به یکی دو بنیاد؟
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۰۷
پیرو بحثهای مطرح شده در شورای شهر تهران و انعکاس آن در رسانه ها پیرامون موسسه خیریه ای که همسر شهردار تهران عضو هیات امنای آن است،روزنامه اعتماد با محمدسالاری عضو شورای شهر گفت وگو کرده است. 

به گزارش اعتماد، محمد سالاري، رييس كميسيون معماري و شهرسازي شورا مي‌گويد: مسلما هيچ كس با انجام امور خيريه از سوي شهرداري مخالف نيست. ولي مشكل ما در اينجا دقيقا همان مشكلي است كه در مورد املاك نجومي وجود داشت يعني اينكه شهردار تهران تا چه حد براي اين واگذاري‌ها و تخفيف‌ها، اختيار داشته و دارد؟!

وي در عين حال اضافه مي‌كند: از سويي شخصا اين سوال برايم مطرح است كه درجايي كه قرار است بيمارستاني با اين عظمت براي شهروندان تهراني ساخته شود، چرا بايد اعضاي هيات امناي آن از نزديكان و حاميان يك مدير ارشد باشند و چرا نبايد هيات امنايي علمي و غير وابسته، آن را اداره كنند؟

سالاري در ادامه، سوال ديگري را مطرح كرده و مي‌گويد: سوال بعدي اين است كه آيا شهرداري به تمام بنيادها و نهادهاي خيريه كمك مي‌كند يا فقط اين حمايت‌ها شامل يكي، دو خيريه خاص مي‌شود؟ اينها سوالاتي است كه باعث ايجاد شبهه در عملكرد شهردار در مورد اين بيمارستان شده است نه نفس كمك به يك خيريه.
 
کلمات کلیدی : شهرداری+بنیادهای خیریه
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۳ ۱۱:۰۸:۰۴
احسنت.
خداوند حافظی رو برای مردم نگه داره که استارت زد. (3985295) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.