نظر منتشر شده
۵
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 504780
سیدحسن خمینی: نباید گرد اتهامات مالی بر دامنه مدیریت شهری بنشیند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۳۰
حجت‌الاسلام سیدحسن خمینی  در دیدار اعضا شورای شهر و شهردار تهران گفت: باید نسبت به تخلفات حساس بود و نباید گرد اتهامات مالی بر دامنه شهر و مدیریت شهری بنشیند.

به گزارش تسنیم، حجت‌الاسلام سید حسن خمینی در دیدار اعضای شورای شهر تهران و شهردار تهران اظهار کرد: اعضای شورای شهر در دوره پنجم با انتخاب آقای محمدعلی نجفی کار ارزشمندی را انجام دادند و بسیار خوشحالم که در کنار شما حضور دارم.

وی تصریح کرد: دوره مسئولیت شما را به نوبه خودم تبریک گفته و خوشحال هستم که دوستانی در شورا حضور دارند که از نیروهای باتوان، باسابقه، جوان و توانمند هستند. 

سیدحسن خمینی اضافه کرد: خوشبختانه حضور کارشناسان برجسته در شورا می‌تواند تاثیرات موثری را در پیشبرد برنامه‌ها داشته باشد و همچنین حضور آقایان الویری، مسجدجامعی و محسن هاشمی را در شورا غنیمت می‌دانیم.

وی افزود: امروزه مترو تهران به عنوان نقطه درخشان این شهر محسوب می‌شوند که به نوعی بنیانگذار این پدیده محسن هاشمی رفسنجانی بوده است.

حجت‌الاسلام سیدحسن خمینی ادامه داد: این مجموعه شورای شهر پتانسیل بزرگی به همراه دارد و آن اعتماد عمومی مردم است که در هیچ یک از دوره‌ها چنین رایی به اعضای شورای شهر داده نشده است، به اضافه اینکه یکدستی شورا می‌تواند موثر باشد و این موضوع نیز در دوره‌های گذشته سابقه نداشته است.

وی گفت: از دوره نخست بگذریم، هیچگاه شورای یکدست نداشته‌ایم و باید این فرصت مهیا شده را قدر بدانیم.  باید امیدی که در دل مردم ایجاد شده را قدر بدانیم  و شهر را سالم‌تر و بهتر بشناسیم و در این مسیر تلاش کنیم. باید قدردان اعتماد مردم و توانمندی مردم را دست کم نگیریم و این سرمایه بزرگی است که آنهایی که از این شوراها حمایت کردند، پشتوانه اجتماعی مهمی هستند. 

حجت‌الاسلام خمینی به حمایت از اقشار مختلف از لیست امید اشاره کرد و گفت: این سرمایه است و هم انتظار، سرمای بزرگی است که باید قدردان آن باشیم و باعث انتظار بیشتر می‌شویم.

وی ادامه داد: امروز و همزمان با مراسم تحلیف یکی از کارهای خوب اعضا انتخاب آقای نجفی بود که احتیاجی به معرفی بنده و امثال بنده ندارند و ایشان در حوزه‌های مختلف فعالیت داشتند که از آن جمله می‌توان به حوزه‌های صنعتی و فرهنگی اشراه کرد. ضمن اینکه آقای نجفی 6 سال نیز در شورا بوده‌اند و شناخت خوبی را از مسائل شهری دارند.

سیدحسن خمینی گفت: یکی از مشکلات شهر تهران مشکلات اداری شهرداری است که طبیعتا این نهاد به عنوان یک نهادی که بیشترین ارتباط را با مردم دارد عمدتا نارضایتی‌هایی ازاین مجموعه وجود دارد که در دنیا راه‌حل‌هایی برای این موضوع پیش‌بینی شده است که باید به کار گرفته شود.

وی گفت: نسبت به حل این مشکلات برنامه داشت و قوتی که در مجموعه شورا و شهرداری است می‌واند این مسائل و مشکلات را برطرف کند. چشم امید همه به این است که مشکلات بیش از گذشته مورد توجه قرار بگیرد و حل و فصل شود. 

سیدحسن خمینی همچنین از شورای قبل و شهردار تهران آقای قالیباف تشکر کرد و گفت: به هر حال هر نقطه‌ای را می‌توان سرآغاز حرکت بهتری دانست و باید در این مسیر حرکت کرد.

حجت‌الاسلام سیدحسن خمینی  همچنین به اعضای شورای شهر تهران خواست تا نسبت به هر تخلف مادی حساسیت لازم را در برخورد با آن داشته باشند.

وی گفت: نباید گرد اتهامات مالی بر دامنه شهر و مدیریت شهری بنشیند و هرکسی نقدی دارد باید آن را شفاف پاسخ دهید.
 
کلمات کلیدی : شهرداری تهران + سیدحسن خمینی
 
شهروند
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۰۱ ۱۶:۵۳:۰۹
جایکاه حسن خمینی درارتباط با شورای شهروایراد رهنمودچیست !؟ (4531680) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۰۱ ۱۹:۳۸:۳۴
لیستی که ورودیش 2 میلیارد بوده حتما نصایح جناب عالی رو بکار خواهند بست!!! (4531896) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۰۱ ۲۰:۰۳:۳۹
اصلا دوست داشت با اعضای شورای شهر صحبت کنه.
حرفیه؟؟؟؟؟؟ (4531916) (alef-3)
 
Canada
۱۳۹۶-۰۶-۰۱ ۲۱:۳۷:۳۷
تهران باید به چند شهر کوچک با چند شورای شهر تقسیم شود تا روی خوش ببیند. (4532018) (alef-3)
 
فرامرز
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۰۲ ۰۴:۴۷:۱۹
این گرد ها اگر بر گورده مسئولین ننشیند کجا باید بنشیند بر گورده کارگر یا کسانی که دستشان به یک وام یک میلیونی هم نمی رسد؟ (4532332) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.