توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 435126
پاسخ ایوبی به یک نامه‌ اعتراضی
تاریخ انتشار : شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۴۵
رییس سازمان سینمایی به نامه‌ اعتراضی سازندگان فیلم «امپراطور جهنم» برای پذیرفته نشدن فیلمشان در بخش رقابتی جشنواره فیلم فجر پاسخ داد.

به گزارش ایسنا، حجت‌الله ایوبی در یادداشت کوتاه خود خطاب به سازندگان فیلم «امپراطور جهنم» که در کانال شخصی‌اش در فضای مجازی منتشر کرد،نوشته است:

«نامه‌ای را دریافت کردم که از من می‌خواهد که باور کنم که هفت شخصیت فرهیخته و نام آشنا یعنی دکتر حسین کرمی، دکتر طه مرقاتی، دکتر عماد افروغ، جمال امید، سیدضیا هاشمی، نرگس آبیار، دکتر محمدعلی حسین‌نژاد ( باپوزش فراوان و عرض ادب و احترام به این عزیزان) «کج سلیقه»، « ناتوان از درک ضروت‌های فرهنگی و اجتماعی»، «ناپخته»، «ترسو»، «ضعیف»، «غافل» و «محافظه کارند».امپراطور جهنم هم باور نمی‌کند.....»

 محمد خزاعی (تهیه‌کننده) و پرویز شیخ طادی (کارگردان فیلم سینمایی «امپراطور جهنم») 24 دی‌ماه در نامه‌ای خطاب به حجت‌الله ایوبی ـ رییس سازمان سینمایی ـ انصراف خود را از شرکت در جشنواره‌ی فیلم فجر اعلام کردند.
 
کلمات کلیدی : حجت الله ایوبی+سازمان سینمایی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.