نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 434028
سود برجام در جیب فرانسه
گروه خودروسازی پژو سیتروئن فرانسه اعلام کرد، افزایش فروش خودروهای برند پژو در ایران و ادامه ترمیم بازار خودروی اروپا موجب شد تا این شرکت بهترین عملکرد سالانه خود از سال ۲۰۱۰ تاکنون را به ثبت برساند.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۰۰
به گزارش تسنیم به نقل از رویترز، گروه خودروسازی پژو سیتروئن فرانسه اعلام کرد، افزایش فروش خودروهای برند پژو در ایران و ادامه ترمیم بازار خودروی اروپا موجب شده تا میزان تحویل جهانی خودروهای این شرکت در سال گذشته میلادی 5.8 درصد افزایش پیدا کند.

این شرکت با انتشار بیانیه ای اعلام کرد، حجم فروش جهانی خودروهای پژو سیتروئن نسبت به 2.972 میلیون دستگاه در سال 2015، افزایش یافته و به 3.146 میلیون دستگاه رسیده است.

رشد فروش خودروهای پژو سیتروئن در سال 2016 موجب شده تا این شرکت بهترین عملکرد سالانه خود از سال 2010 تاکنون را به ثبت برساند و برای اولین بار از سال 2011، از مرز فروش 3 میلیون دستگاه عبور کرده است.

میزان فروش خودروهای پژو سیتروئن در اروپا 3.56 درصد و در خاورمیانه و شمال آفریقا 112.8 درصد رشد داشته که ناشی از لغو تحریم های ایران و افزایش فروش در این کشور بوده است.

میزان فروش خودروهای شرکت پژو در چین و جنوب شرق آسیا 15.98 درصد و در منطقه اوراسیا که روسیه را نیز در بر می گیرد، 12.58 درصد کاهش یافته است.
 
کلمات کلیدی : برجام+اقتصاد ایران+فرانسه+پژو+سیتروئن
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۲۲ ۱۴:۴۷:۳۷
بی خود به برجام نسبت ندهید! 40 سال سوء مدیریت در صنعت هزاران میلیاردی خودروسازی، و حمایت بی منطق، و اعمال فشار و محدودیت بر مردم نتیجه اش گرایش مردم به اتوموبیل دست چندم هر شرکت دیگری (می خواهد چین داغان باشد یا ماشین دور از شان اروپا(شما بخوان طراحی شده برای هند)) شده است! این نتیجه برجام نیست! این نتیجه اقتصاد دولتی است که چون رانت قدرت درش جاریست، کمر صنعت را می شکند و در نهایت مردم بهایش را می پردازند! چه آن هنگام که بی کار می شوند و چه آن هنگام که کالای بنجل به ایشان تحمیل می شود! پژو همان کاری را در ایران کرده که در آلمان و آمریکا و برزیل و ترکیه و ... می کند، بازار یابی! (4111297) (alef-11)
 
حسن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۲۲ ۱۶:۲۷:۴۶
اقا دمت گرم ولی کو گوش شنوا (4111489) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.