توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 482467
برادشت وجه از دستگاه های خودپرداز بدون نیاز به کارت
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۹
در پاسخ به نیاز مشتریان به منظور دریافت خدمات الکترونیکی مطلوب  ، سرویس دریافت وجه بدون کارت از طریق درگاه های بانک صادرات ایران عملیاتی گردیده است . این نوع از تراکنش ها از جمله تراکنش های بدون کارت (Cardless )دستگاه های خودپرداز بانک صادرات ایران می باشد.

 لذا مشتریان محترم جهت دریافت کد برداشت وجه بدون کارت به دو روش ذیل می توانند اقدام نمایند :
 
روش اول : اخذ مجوز برداشت از خودپرداز ، از طریق همراه بانک

مشتریان محترم پس از ورورد به سامانه همراه بانک ، بانک صادرات ایران از طریق گزینه انتقال وجه ، سرويس "مجوز برداشت از خودپرداز" را انتخاب مي نمايد.

در فرم سرويس مربوطه، کاربر شماره کارت، رمز دوم و مبلغ مورد نظر (حداقل 50/000 ریال و حداکثر 2/000/00 ریال ) و در انتهای فرم ، شماره تماس شخص ذينفع (گیرنده وجه) را ثبت  مي نماید.

پس از تایید گزینه ارسال از طریق شماره تماس شخص ذينفع رمز مجوز برداشت 10 رقمی برای او (ذينفع) پيامک می گردد .
در پاسخ اين سرويس سیستم ، يک کد مجوز برداشت 13 رقم نیز به کاربر اعلام می نماید که کاربر می بایست برای تکمیل فرآیند عملیات برداشت وجه ، آن را در اختيار شخص ذينفع قرار دهد.

شخص ذينفع با در اختیار داشتن اطلاعات یادشده (کد مجوز برداشت  13 رقمی و رمز مجوز برداشت 10 رقمی) مي تواند با مراجعه به دستگاه خودپرداز بانک صادرات ایران و با انتخاب دکمه ثبت یا Enter   " بدون وارد نمودن کارت در دستگاه های خودپرداز" گزینه تراکنشهای بدون کارت (Cardless) را انتخاب و سپس از طریق انتخاب گزینه  " دریافت وجه " با وارد نمودن 13 رقم " کد مجوز برداشت " و 10 رقم "رمز مجوز برداشت " و با امکان انتخاب مبلغ مورد نظر تا سقف مجوز صادر شده  ، وجه مورد نظر را بصورت کلی یا مرحله ای  تا پایان تاریخ انقضاء کد مجوز برداشت ، دریافت نماید .
 
 روش دوم : دریافت مجوز برداشت از خودپرداز ، از طریق دستگاه های خودپرداز

مرحله اول : دارندگان سپهر کارت که قصد دادن مجوز برداشت وجه به شخص دیگر را دارند ، می بایست به یکی از دستگاه های خودپرداز بانک صادرات ایران مراجعه و ضمن وارد نمودن کارت و رمز خود ، نسبت به انتخاب تراکنش " برداشت وجه " و پس از آن انتخاب تراکنش " مجوز برداشت به شخص دیگر " اقدام نمایند . در این مرحله دارنده کارت پس از ثبت نمودن کد ملی خود یا شخص گیرنده و تعیین مبلغ مورد نظر (حداقل 50/000 ریال و حداکثر 2/000/00 ریال ) کدی 13 رقمی تحت عنوان " کد برداشت " از دستگاه خودپرداز دریافت می نماید که می بایست کد مذکور به همراه کد ملی وارد شده را  به متقاضی دریافت وجه بدون کارت اعلام نماید .
 
مرحله دوم : متقاضی دریافت وجه بدون کارت می بایست با مراجعه به یکی از دستگاه خودپرداز بانک صادرات ایران و با انتخاب دکمه ثبت یا Enter   " بدون وارد نمودن کارت در دستگاه های خودپرداز" گزینه تراکنشهای بدون کارت (Cardless) را انتخاب و سپس از طریق انتخاب گزینه  " دریافت وجه " با وارد نمودن 13 رقم " کد مجوز برداشت " و 10 رقم "کد ملی" اعلام شده و با امکان انتخاب مبلغ مورد نظر تا سقف مجوز صادر شده  ، وجه مورد نظر را بصورت کلی یا مرحله ای  تا پایان تاریخ انقضاء کد مجوز برداشت ، دریافت نماید.

شایان ذکر است در صورت پایان تاریخ انقضاء کد مجوز برداشت وجه بدون کارت ، مبلغ مورد نظر در روز بعد به حساب فرد متقاضی  واریز خواهد گردید .
 
 
 
کلمات کلیدی : وام دهی + بانک صادرات
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.