توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 505545
بانک صادرات ایران در استان فارس ٤٤٠٠ میلیاردریال تسهیلات پرداخت کرد
تاریخ انتشار : شنبه ۴ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۰۸
پایگاه خبری تدبیر تازه- ​عملکرد ١٥ماهه بانک صادرات ایران در راستای اجرایی کردن سیاستهای اقتصاد مقاومتی از جمله اشتغالزایی، حمایت از تولید و محرومیت زدایی در استان فارس، نشان می دهد که مانده تسهیلات پرداخت شده در این بخش ها  به مرز ٤هزار و ٤٠٠ میلیارد ریال رسیده است.

به گزارش پایگاه خبری تدبیر تازه، به نقل از روابط عمومی بانک صادرات ایران، اهداف و برنامه های اجرا شده در مسیر تحقق شعار “اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال” و حمایت از بنگاه های تولیدی و افزایش اشتغال در استان فارس با توجه به لزوم حمایت فراگیر از همه بخش های تولیدی، خدماتی و عام المنفعه ترسیم شده است .

در این راستا طی ١٥ ماه منتهی به پایان خرداد ماه امسال، بانک صادرات ایران در استان فارس بیش از ٤ هزار و ٣٩٧ میلیارد ریال در راستای برنامه های مورد اشاره تسهیلات پرداخت کرده است.

بنابراین گزارش از مجموع رقم مورد اشاره بیش از ٩٩٥ میلیارد ریال برای رونق تولید به صورت سرمایه در گردش به شرکتها و بنگاه های تولیدی پرداخت شده است.

رقم اعطای وام قرض الحسنه ازدواج در این میان به عنوان بخش قابل توجهی از خدمات حمایتی بانک صادرات ایران در استان فارس، از هزار و ٢٩٨ میلیارد ریال فراتر رفته است و نیز از مجموع تسهیلات مورد اشاره، بیش از هزار و ٥١٢ میلیارد ریال به تسهیلات مسکن بنیاد شهید، جانبازان و ایثارگران تخصیص یافته است.

این گزارش می افزاید: اعطای وام اشتغالزایی به معرفی شدگان کمیته امداد حضرت امام خمینی(ره) با بیش از ٩٠ میلیارد ریال، پرداخت وام به معرفی شدگان بهزیستی با اعتباری بالغ بر ٧ میلیارد ریال، پرداخت وام برای نوسازی مسکن روستایی با بیش از ٤٧٣ میلیارد ریال و اعطای وام برای حمایت از زندانیان معسر و نیازمند با پرداخت بیش از ١٨ میلیارد ریال همراه بوده است.
 
کلمات کلیدی : وام دهی + بانک صادرات + نظام بانکی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.