توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 402960
«فروشنده» شانس دوم اسکار خارجی است!
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۱۳
فیلم «فروشنده» به عنوان دومین شانس دریافت اسکار بهترین فیلم خارجی زبان از نگاه سایت “اواردز واچ” معرفی شد.
 
به گزارش ایسنا: فیلم «فروشنده» به عنوان دومین شانس دریافت اسکار بهترین فیلم خارجی زبان از نگاه سایت "اواردز واچ” معرفی شد.
 
یک وب سایت پیش‌بینی کرد «فروشنده» شانس دوم اسکار خارجی است! 
 

وب‌سایت اواردز واچ (awardswatch)، یکی از وب‌سایت‌های پیش‌بینی‌کننده جوایز اسکار، «فروشنده» را به عنوان دومین شانس دریافت اسکار بهترین فیلم خارجی زبان عنوان کرد.

این وبسایت براساس رای‌ منتقدان معتبر سینمایی، جدولی از مدعیان و شانس‌های دریافت جوایز مختلف از جمله اسکار تهیه و منتشر می‌کند.

در جدولی که در بخش پیش‌بینی اسکار بهترین فیلم خارجی سال ۲۰۱۷ در این وب‌سایت منتشر شده، «فروشنده» با دریافت مجموع ۸۰ امتیاز از سوی منتقدین سینمایی، در جایگاه دوم شانس دریافت جایزه اسکار قرار دارد.

فیلم اول این جدول، «نرودا» از کشور شیلی است که ۹۶ امتیاز دریافت کرده است.

همچنین در پیش‌بینی دیگر این وب‌سایت از برندگان جایزه گلدن گلوب، «فروشنده» در میان پنج شانس اصلی دریافت این جایزه قرار گرفته است.

پیش از این وب‌سایت‌های معتبر دیگری از جمله "ایندی‌وایر” از فیلم «فروشنده» به عنوان یکی از مدعیان جدی دریافت جایزه اسکار ۲۰۱۷ نام برده بود. همچنین روزنامه "لس‌آنجلس تایمز” در وب‌سایت خود با مروری بر فیلم‌هایی که برای بخش بهترین فیلم خارجی معرفی شده‌اند، «فروشنده» را از گزینه‌های اصلی این جایزه معرفی کرد.
۱۳۹۵/۱۲/۱۴ ۱۱:۰۱
 
۱۳۹۵/۱۲/۱۴ ۰۱:۴۵
 
۱۳۹۵/۱۲/۱۰ ۰۶:۳۲
 
۱۳۹۵/۱۲/۱۰ ۰۴:۲۳
 
۱۳۹۵/۱۲/۰۹ ۱۲:۱۲
 
۱۳۹۵/۱۲/۰۹ ۱۱:۲۸
 
۱۳۹۵/۰۷/۲۷ ۱۴:۱۷
 
۱۳۹۵/۰۷/۱۲ ۱۳:۵۴
 
۱۳۹۵/۰۶/۲۷ ۲۱:۵۹
 
۱۳۹۵/۰۶/۱۵ ۱۴:۵۱
 
 
کلمات کلیدی : فیلم فروشنده+اسکار
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.