توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 362839
چه خبر از معرفی استاندار خوزستان؟
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۵۵
سخنگوی وزارت کشور گفت: گزینه‌های پیشنهادی وزارت کشور برای استانداری خوزستان تقدیم هیات دولت شده است.

حسینعلی امیری قائم مقام وزیر کشور در گفت‌و‌گو با باشگاه خبرنگاران جوان، درباره دو گزینه پیشنهادی وزارت کشور برای تصدی‌گری استانداری خوزستان اظهار داشت: وزارت کشور وظیفه دارد که گزینه‌های مورد نظر خود برای استانداری خوزستان را بررسی و پیشنهاداتش را به هیئت دولت تقدیم کند که این امر انجام گرفته و دو نفر که دارای شاخصه‌های مدنظر هستند به هیات دولت معرفی شدند.


سخنگوی وزارت کشور با بیان اینکه شاخصه‌های مدنظر ما شامل قدرت همگرایی و تعامل، اعتقاد به سیاست‌های دولت، اعتقاد به اقتصاد مقاومتی و ایجاد اشتغال و معیشت می‌شود، افزود: دو نفر معرفی شده به هیات دولت دارای این ویژگی‌ها هستند، لذا این افراد باید در دولت حضور پیدا کنند و برنامه‌های خود را ارائه دهند و اگر وزرا سوالی داشته باشند، به آن‌ها پاسخ دهند و بلاخره در مورد آن‌ها رأی‌گیری صورت گیرد.

وی خاطرنشان کرد: ما منتظر تصمیم هیات دولت در این مورد هستیم تا هر کدام از گزینه‌های پیشنهادی را که صلاح دانست و مناسب دید را برای استانداری خوزستان انتخاب کند.
۱۳۹۶/۰۶/۰۱ ۲۲:۱۵
 
۱۳۹۶/۰۵/۰۷ ۱۵:۴۲
 
۱۳۹۶/۰۴/۱۵ ۱۰:۲۶
 
۱۳۹۵/۱۱/۲۵ ۱۹:۰۶
 
۱۳۹۵/۰۴/۱۲ ۱۲:۴۳
 
۱۳۹۵/۰۴/۰۹ ۱۵:۲۰
 
۱۳۹۵/۰۴/۰۹ ۱۳:۱۵
 
۱۳۹۵/۰۴/۰۲ ۱۵:۵۰
 
۱۳۹۵/۰۴/۰۲ ۱۵:۱۷
 
۱۳۹۵/۰۴/۰۲ ۱۵:۱۶
 
 
کلمات کلیدی : استانداری خوزستان+وزارت کشور
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.