توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 491340
احتمال مسدود شدن راه‌های مازندران
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۰ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۴۰
کارشناس اداره کل هواشناسی مازندران از احتمال مسدود شدن جاده ها در محورهای ارتباطی استان با استان های البرز و تهران به ویژه محورهای کندوان و هراز به دلیل احتمالی ریزش سنگ خبر داد.

سید احمد میر ساداتی در گفت و گو با ایسنا درباره اخطاریه شماره 7 هواشناسی  گفت: از امروز سه شنبه 20تیرماه بارش به صورت رگبارهای پراکنده آغاز و از روز چهارشنبه تا روز پنجشنبه  با تقویت سامانه بارشی شاهد تشدید بارندگی، بارش های رگباری، همراه با وزش باد، گاهی نسبتا شدید، کاهش دما و رعدوبرق در استان را پیش بینی می‌کنیم.

وی به پیامدهای این سامانه اشاره کرد و گفت: وقوع بارش های رگباری،  بالا آمدن آب رودخانه‌‏ها،  جاری شدن روان آب و  سیلاب بخصوص در دامنه ‏ها و  ارتفاعات البرز پیش بینی می شود.

کارشناس اداره کل هواشناسی مازندران از  احتمال مسدود شدن جاده ها در محورهای ارتباطی استان با استان های البرز و تهران بویژه محورهای کندوان و  هراز  به دلیل احتمالی ریزش سنگ خبر داد.

میر ساداتی با بیان اینکه مواج شدن دریای خزر مورد انتظار است، به نامناسب بودن برای فعالیت های دریایی از جمله شنا، قایقرانی و ورزش های آبی تاکید کرد.
 
کلمات کلیدی : بارندگی+راه های مازندران
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.