توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 448140
برخورد پلیس با خودروهای بی‌کیفیت/ به‌روز شدن تجهیزات ناجا در سال آینده
فرمانده نیروی انتظامی گفت: به‌روز رسانی تجهیزات از اولویت‌های ناجاست و براین اساس تجهیزات ناجا سال آینده به‌روز می‌شود.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۰۵
به گزارش فارس، سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی در حاشیه اولین همایش ملی معماری ناجای آینده در جمع خبرنگاران در خصوص تجهیزات نیروی انتظامی اظهار داشت: به‌روز‌رسانی تجهیزات ناجا از اولویت‌های ما هست و بر این اساس این تجهیزات سال آینده‌ به‌روزتر می‌شود.

وی افزود: مجلس شورای اسلامی و دولت به‌روز رسانی بخشی از این تجهیزات را پذیرفته است اما در زمان تخصیص بودجه نمی‌دانیم چند درصد محقق شود. 

این مقام ارشد نیروی انتظامی تصریح کرد: در هر صورت با روحیه جهادی فرماندهان و کارکنان خود با حداقل امکانات وظایف را انجام خواهیم داد.

سردار اشتری در خصوص سؤالی در مورد برخورد با خودروهای بی‌کیفیت گفت: پلیس راهور و آگاهی با شرکت‌های سازنده خودرو جلساتی داشته است و ما نقاط مدنظر خود را اعلام کرده‌ایم در صورتی که خودروسازان این نکات را تأمین کنند با آنها همکاری خواهیم داشت.

وی به مقاله‌‌های ارسالی به این همایش اشاره و تصریح کرد: بیش از 200 مقاله به دبیرخانه این همایش ارسال شده که از این تعداد 190 مقاله به عنوان برترین انتخاب شده است.

سردار اشتری گفت: تغییرات در سطح خرد و کلان رخ می‌دهد حال در این شرایط باید دید که ما آمادگی مواجهه با این تغییرات را داریم یا نه و این همایش برای این موضوع برگزار شده است.

وی وظیفه ناجا را حفظ نظم و امنیت عنوان و خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی باید با تغییرات کشور خود را منطبق کرده تا بتواند وظایف خود را انجام دهد؛ البته در بخش‌هایی از وظایف خود پیشرفت‌هایی داشته اما باید گفت شتاب در نیروی انتظامی برای تطبیق با تغییرات ادامه دارد.


 
 
کلمات کلیدی : فرمانده ناجا+پلیس +خودروهای بی‌کیفیت
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.