نظر منتشر شده
۶
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 506442
پاکسازی ساحل دریای خزر به یاد نلسون ماندلا!
بخش عکس و فیلم الف، 7 شهریور 96
تاریخ انتشار : سه شنبه ۷ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۱۵
پاکسازی ساحل دریای خزر ساری به مناسبت گرامیداشت روز جهانی نلسون ماندلا عصر دیروز دوشنبه برگزار شد.

به گفته رئیس مرکز اطلاعات سازمان ملل متحد ایده اصلی این حرکت آن بود که هر فردی مسئول است تا جهان را برای بهتر شدن تغییر دهد و روز جهانی ماندلا از هر انسانی می‌خواهد تا تلاش کند و الهام‌بخش تغییر باشد.

 
 
 
 
کلمات کلیدی : دریای خزر، نلسون ماندلا
 
ساحل نشین
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۰۷ ۱۱:۵۶:۵۴
باید به مسافران آموزش و امکانات داده بشه تا از منشاء جلوی زباله ریزی گرفته بشه وگرنه حرکتهای نمادین و موضعی این چنینی تاثیری خاصی بر پاکیزگی دریای خزر نداره . (4538211) (alef-3)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۶-۰۷ ۱۲:۲۰:۰۵
الان یه عده میان میگن اینا چرا پوشش مناسب ندارند!! (4538243) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۰۷ ۱۴:۲۹:۲۳
باید فرهنگ سازی کرد و گام دیگر ،جریمه ی سنگین برای کسانی که آشغال می ریزند.‌سراسر بزرگراه ها،دوربین است و همانگونه که سرعت را و جلو زدن غیر قانونی را ثبت می کنند،خودرویی را که آشغال می ریزد هم می شود،دید،و جریمه کرد.طببعت را دارند نابود می کنند و آبروی ما هم جلوی گردشگران ذفته،همین چندی پیش،در فضای مجازی،چند گردشگر فرانسوی در الموت داشتند آشغال جمع می کردندبخدا انگار با پتک به سرم کوبیدند و شرمنده شدم که دارند به ما می فهماند که شما بی فرهنگی و پاکیزگی را به ما یاد می دهد.!یک گردشگر دیگر ایتالیایی در راه شیراز و اسپهان به تهران،گفت خیلی زیبا بود ولی خیلی آشغال ریخته بودند و باز هم شرمندگی و سرافکندگی..... (4538403) (alef-11)
 
United States
۱۳۹۶-۰۶-۰۷ ۱۷:۰۳:۲۰
بهتره همچين جركتي در زمان رحلت امام خميني برگزار بشه. چرا نبايد از شخصيتهاي داخلي استفاده كنيم؟ (4538608) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۰۷ ۱۹:۰۳:۵۲
در طول ساحل انزلی یک سطل زباله نیست ساحل مملو اززباله و بلوار انزلی قسمت موج شکن وضعیتی اسفناک دارد سطلهای زباله بلوار در طول روز پراززباله است و بطور کل شهرداری انزلی با توجه به وضعیت آسفالت خصوصا کوچه ها در خوابی بسیار بسیار عمیق فرورفته (4538733) (alef-11)
 
میلاد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۰۸ ۰۹:۵۰:۵۲
به داد محیط زیست برسید. (4539363) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.