نظر منتشر شده
۴
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 449860
بخاطر این اتفاق برای خودمان متاسف باشیم
خزر، بزرگترین دریاچه جهان این روزها رنج‌های بی‌شماری از آلودگی‌های ناشی از بی توجهی انسان‌ها همچون آلودگی فاضلاب‌های شهری به خود می‌بیند.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۰۵
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
کلمات کلیدی : دریای خزر + زباله
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۰ ۱۰:۲۴:۲۲
نفرمایید بی توجهی "انسانها" بفرمایید بی توجهی "ایرانی" ها... در سواحل شمالی این دریا و سایر دریاها و دریچه ها نیز "انسان" زندگی میکند. (4179809) (alef-11)
 
بنده خدا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۰ ۱۱:۰۷:۳۰
براي اين متاسف باشيم كه تقريبا تمام ساحل قابل استفاده خزر به اشغال اشخاص حقيقي و يا حقوقي خصوصي و دولتي درآمده و براي مردم عادي قابل استفاده نيست (4179864) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۰ ۱۲:۰۰:۴۷
ای ملت شریف
ای ملت همیشه در صحنه
ای ملت غیور ... (4179942) (alef-3)
 
سید
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۰ ۱۶:۴۹:۴۳
خود شمالی های محترم از شهرداری ها مینالند از دهیاری ها بیشتر چرا که برای بردن زباله خودشان هم اعتنایی ندارند چه برسد به زباله مسافران از همه مهمتر خودشان زباله را به خاطر انباشت هر از گاهی آتش میزنند .مسئولین که در روزهای غیر تعطیل آنجا نیستند ببینند چه خبر است وپول را که بابت بردن زباله از هر ویلا دار تهرانی در روستا میگیرند از بومی ها بیشتر است و در صورتیکه افراد بومی دایم آنجا هستند و مسافرین هر از گاهی تردد میکنند ودر ثانی چند برابر نرخ پسماند در تهران را دهیاری آنجا به هزار ترفند و تهدید میگیرند .یک تنه به قاضی نروید. (4180452) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.