توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 477193
ناطق نوری در آستانه ترک تهران
تاریخ انتشار : دوشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۱۳
منابع نزدیک به علی اکبر ناطق نوری می گویند او علاوه بر استعفا از ریاست دفتر بازرسی مقام معظم رهبری، درخواست کرده در دوره جدید، به عنوان عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام نیز منصوب نگردد.
به گزارش سایت خبری «پایش»، ناطق نوری دو هفته قبل از سمت خود به عنوان رئیس دفتر بازرسی مقام معظم رهبری استعفا داد.

او علاوه بر استعفا از این سمت، تولیت حوزه علمیه امام حسن مجتبی(ع) لواسان را نیز که بر عهده داشت واگذار کرده تا در یک انزوای خودخواسته به زادگاهش شهرستان نور نقل مکان کند.
خبرنگار «پایش» امروز اطلاع یافت که ناطق نوری، در آستانه ترک تهران و رفتن و به شهرستان نور است.
او پیش از این علاوه بر استعفا از تمامی سمت هایش، درخواست کرده تا در دوره جدید مجمع تشخیص مصلحت نیز به عنوان عضو منصوب نگردد. او هم اکنون عضو حقیقی مجمع تشخیص است.
پیش بینی می شود در روزهای آینده رئیس و اعضای جدید مجمع تشخیص مصلحت نظام منصوب گردند. از آیت الله هاشمی شاهرودی به عنوان جدیترین گزینه ریاست مجمع یاد می شود.

ناطق نوری چند روز قبل  درباره علت کناره گیری خود از مسئولیت دفتر بازرسی مقام معظم رهبری، گفت: این یک واقعیت است که  تعارض حقیقی بین فعالیت سیاسی افراد در موقعیت های انتسابی  به رهبری و حفظ جایگاه دفتر ایشان وجود دارد که علی القاعده می بایست مبرای از گرایشات متداول سیاسی باشد، لذا این طبیعی بود که این تصمیم را بگیرم که هم نسبت به تحولات جامعه بی تفاوت نباشم و با دست باز تر بتوانم حرکت کنم  و هم اینطور نباشد که رفتار های سیاسی فردی چون بنده، موجبات القاء شبهه جانب داری دفتر مقام معظم رهبری از گروهی خاص  را در اذهان فراهم کند.
 
کلمات کلیدی : ناطق‌نوری+استعفا+دفتر بازرسی+انتخابات96+روحانی+فتنه88
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.