نظر منتشر شده
۳
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 442415
آغاز حذف دفترچه بیمه درمان تامین اجتماعی در ۱۹ استان
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۴۱
معاون درمان سازمان تامین اجتماعی، از تدوین ۲۲ برنامه عملیاتی در حوزه درمان خبر داد و گفت: طرح حذف دفترچه بیمه تامین اجتماعی در ۱۹ استان آغاز شده است.

به گزارش مهر، دکترمحمدعلی همتی با بیان اینکه این دوره از مدیریت سازمان تامین اجتماعی، فرصت مناسبی برای تحقق برنامه های اصولی است، گفت: حذف دفترچه و جایگزینی کارت هوشمند سلامت  به صورت مطلوبی در سازمان اثر گذار بوده است.

وی افزود: طرح حذف دفترچه در ١٩استان شروع شده است و در برخی مناطق پایان یافته و در برخی استان ها نیز در حال کامل شدن است.

معاون درمان سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه اقدامات انجام شده در حوزه درمان این سازمان از جمله اجرای سیستم HIS نمونه است، اظهار داشت: ایجاد پرونده الکترونیک نیز در ١٠استان کشور آغاز شده و این طرح به کل استانها تسری می یابد.

همتی ادامه داد: ٢٢ برنامه عمیاتی در حوزه درمان سازمان تدوین کرده ایم و در نهایت می توان گفت در طول ٣سال گذشته رضایتمندی مراجعه کنندگان مراکز درمانی سازمان رو به افزایش بوده است.

وی با بیان اینکه کتاب نگهداشت ارتقاء هتلینگ سازمان بزودی تکمیل می شود، گفت: این اقدام با هدف  افزایش دوام و طول عمر وسایل بیمارستان انجام می شود.
 
کلمات کلیدی : دفترچه بیمه + بیمه تامین اجتماعی + کارت هوشمند سلامت
 
حمید
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۱۷ ۰۹:۳۳:۲۳
ایجاد کلینیک های دندانپزشکی سازمان بیمه تامین اجتماعی در سراسر کشور و مناطق محروم (4151861) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۱۷ ۱۰:۴۵:۵۷
چند ساله از این حرفها زیاد زده . (4151957) (alef-3)
 
م.فلاح
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۱۷ ۱۶:۲۳:۳۳
بعد نسخه ها کجا نوشته میشه...
لابد کف دست بیماران
میری دارو بگیری... می بینی اینترنت قطع شده
بعد باید بری وزارت ارتباطات که آقا اینترنت فلان داروخانه رو.وصل کنید لطفا (4152577) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.