توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 438014
لغو بازی دوستانه ایران و عراق به خاطر وضعیت کی‌روش!
بخش ورزشی الف، 4بهمن 95
مسئول فدراسیون فوتبال عراق اظهار کرد ایرانی‌ها به خاطر وضعیت نامشخص سرمربی تیم ملی فوتبال کشورشان دیدار دوستانه در اواخر اسفند را لغو کردند.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۰۳
به‌ گزارش ‌ایسنا ‌و ‌به نقل از روزنامه‌ الیوم، مدیر روابط عمومی فدراسیون فوتبال عراق اعلام کرد سران فوتبال ایران از لغو دیدار دوستانه با این کشور به صورت رسمی عذرخواهی کرده است.

محمد خلف گفت‌: پیشتر قرار بود تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران و عراق  در ۲۸ اسفند ماه در تهران بازی دوستانه‌ای را برگزار کنند اما به دلیل نامشخص بودن وضعیت کارلوس کی‌روش، سرمربی ایران فدراسیون فوتبال این کشور در نامه رسمی عذرخواهی خودش را از فدراسیون فوتبال عراق اعلام کرد.

او در ادامه گفت‌: دو بازی حساس برابر استرالیا و عربستان در انتخابی جام جهانی خواهیم داشت و قصد داریم بازی دوستانه خوبی داشته باشیم. برای کشورهای مختلفی از جمله ازبکستان، بحرین و سوریه، درخواست بازی دوستانه داریم اما هنوز آنها جوابی به ما ندادند.

پیش‌تر دیدار دوستانه ایران و مراکش نیز در امارات لغو شده بود. ملی‌پوشان ایران بعد از پایان دوره رفت انتخابی جام جهانی در یافتن بازی دوستانه موفق نبوده است.
 
کلمات کلیدی : تیم ملی فوتبال ایران+تیم ملی فوتبال عراق
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.