توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 495237
مجنون مادرکش بخشیده شد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۳۱
مرد مجنونی که ادعا می‌کند مادرش را به خاطر اینکه قاتل پدرش است، به قتل رسانده‌ از سوی برادرش بخشیده ‌شد. 

به گزارش شرق، ٣١ تیرماه سال ٩٥ مردی با پلیس ١١٠ تماس گرفت و از وقوع قتلی در مجیدیه تهران خبر داد. این مرد به مأموران گفت: ساعاتی پیش برادرم کاوه در منزلمان با مادرم درگیر شد و او را به قتل رساند. مأموران با اعلام این خبر بلافاصله خود را به محل وقوع حادثه رساندند و متوجه شدند مقتول زن ٦٥ساله‌ای است که با ضربات قیچی و گوشت‌کوب جان خود را از دست داده است. کاوه ٤٥ساله پس از دستگیری به مأموران گفت: با مادرم اختلاف مالی داشتم. او همچنین ١٠ سال پیش پدرم را کشت و به قصاص محکوم شد اما من نتوانستم مادرم را پای چوبه‌دار بفرستم و نسبت به او اعلام رضایت کردم.

پس از این ماجرا من دچار افسردگی شدید شدم. روز حادثه خواب بودم و زمانی که بیدار شدم بوی گاز شنیدم. خیلی عصبانی بودم به‌همین‌دلیل با مادرم درگیر شدم. مادرم بدون توجه به حرف‌هایم از من خواست از خانه خارج شوم و با این کار من را بیشتر عصبانی کرد. برای همین گوشت‌کوب و قیچی را برداشتم و مادرم را به قتل رساندم. مأموران پس از گفته‌های کاوه،  او را برای بررسی سلامت روان به پزشکی قانونی منتقل کردند. آنها پس از اعلام نتیجه آزمایشات متوجه شدند کاوه از سلامت روان برخوردار نیست و جنون دارد؛ به این ترتیب کاوه برای درمان به بیمارستان روانی منتقل شد و با توجه به مدارک موجود در پرونده کیفرخواستی علیه او صادر و پرونده برای رسیدگی بیشتر در اختیار شعبه هشتم دادگاه کیفری استان تهران به ریاست قاضی اصغرزاده قرار گرفت. در این جلسه که بدون حضور کاوه برگزار شد ابتدا نماینده دادستان کیفرخواست را قرائت کرد سپس برادر متهم در جایگاه ویژه ایستاد و گفت: برادرم کاوه درحال‌حاضر در بیمارستان روانی بستری است. او  ٩ سال پیش از همسرش طلاق گرفت و با مادرم زندگی می‌کرد. بیشتر اوقات عصبی بود و رفتارهای عجیبی انجام می‌داد حالا که طبق نظریه پزشکی قانونی مشخص شده  که او دیوانه است من از شکایت خودم نسبت به او صرف‌نظر می‌کنم و او را می‌بخشم. در پایان قضات برای تصمیم‌گیری درباره این پرونده وارد شور شدند. 

 
 
کلمات کلیدی : دیوانه، مجنون، قتل
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.