توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 471893
پر و بال مرغ ریخت/ قیمت تخم‌مرغ شکست
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۳۲
رئیس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی با اشاره به کاهش 300 تومانی قیمت هر کیلو مرغ گفت: قیمت هر کیلو مرغ با کاهش نسبت به هفته گذشته به کیلویی 7 هزار و 100 تومان رسیده است.

مهدی یوسف‌خانی در گفت‌و‌گو با میزان در خصوص تغییرات قیمت مرغ نسبت به هفته گذشته بیان کرد: قیمت مرغ نسبت به هفته گذشته به کاهش 300 تومانی روبرو بوده و قیمت هر کیلومرغ از 7 هزار و 400 تومان به 7 هزار و 100 تومان رسیده است.

وی در ادامه افزود: قیمت هر کیلو مرغ زنده 4 هزار و 600 تومان است که این قیمت منصفانه‌ای برای مرغ زنده و در نتیجه برای مصرف کننده است.

رئیس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی تصریح کرد: قیمت هر کیلو ران مرغ 6 هزار و 100 تومان، فیله با کتف 11 هزار و 500 تومان و هر کیلو فیله بدون استخوان 15 هزار تومان است.

یوسف‌خانی در توضیح قیمت هر کیلو تخم مرغ اظهار کرد: قیمت هر کیلو تخم‌مرغ 5 هزار تومان و شانه‌ای 10 هزار تومان است که قیمت این محصول نسبت به هفته گذشته با 2 تا 4 هزار تومانی روبرو بوده است.

وی یادآور شد: علت کاهش قیمت تخم‌مرغ در روزهای اخیر کم شدن تقاضا بوده است.
 
کلمات کلیدی : قیمت مرغ + گوشت مرغ + قیمت تخم‌مرغ
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.