توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 462530
محمد هاشمی: با برخی افراد مشورت کردم/ برای حضور در انتخابات به من تکلیف شد
تاریخ انتشار : شنبه ۲۶ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۱۱
برادر آیت‌الله هاشمی گفت: من با بعضی از افراد مشورت کردم یعنی در حقیقت به من تا حدود زیادی تکلیف شده که حضور داشته باشم.

به گزارش خبرنگار الف مستقر در ستاد انتخاباتی کشور، محمد هاشمی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه اگر آیت الله هاشمی  در قید حیات بود در  برابر کاندیداتوری احمدی‌نژاد چه واکنشی داشت،  گفت: این مساله‌ای است که به حوزه مقام رهبری مرتبط است و ارتباط ایشان و احمدی‌نژاد و نقل قول‌هایی که مطرح شده و من نمی‌توانم در این مورد اظهارنظر کنم.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه گفتید با تصمیم جمعی خانواده کاندید شدید آیا با بزرگان اصلاح‌طلب هم مشورت شده است، گفت: من با بعضی از افراد مشورت کردم یعنی در حقیقت به من تا حدود زیادی تکلیف شده که حضور داشته باشم.  برای اینکه صحنه رقابت این انتخابات بسیار حساس است و معلوم نیست رقابت چگونه باشد بنابراین به من تکلیف شده و هم مشورت بوده که من حضور داشته باشم و امیدوارم ما همگی پیرو اندیشه‌های آیت الله هاشمی باشیم و یک حرف را بزنیم و یک هدف داشته باشیم و ان‌شاالله با هم تعامل خوبی داشته باشیم.

هاشمی در پاسخ به اینکه آیا با سید حسن خمینی هم مشورت کرده یا نه گفت: اشخاص را نام نمی‌برم.
 
کلمات کلیدی : انتخابات 96+ انتخابات ریاست‌جمهوری + نام‌ نویسی داوطلبان + محمد هاشمی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.