نظر منتشر شده
۳
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 462631
واكنش فاطمه هاشمی به كانديداتوری محمد هاشمی
تاریخ انتشار : شنبه ۲۶ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۵۹
فرزند آیت الله هاشمی گفت: پدرم مخالف حضور کاندیدای بدیل دیگری در کنار آقای روحانی که درصورت بروز مشکل، جریان اعتدال را تداوم بدهد، نبودند اما در فقدان ایشان، اصل انجام این تصمیم و تعیین مصداق آن به عهده بزرگان جریانات اصلاحات واعتدال است که با همفکری وهمگرایی مناسبترین تصمیم را اتخاذ کنند.

فاطمه هاشمی در گفت‎وگو با ایسنا درباره ثبت‎نام دیگر شخصیت‎های جریان اصلاحات واعتدال در کنار حسن روحانی، اظهار کرد: نظر آیت‌الله هاشمی رفسنجانی بر برگزاری پرشور انتخابات و خلق حماسه سیاسی دیگری در تاریخ انقلاب بود و ایشان علاقمند بود تا دولت آقای روحانی تداوم یابد و برنامه‎های نیمه‎تمام آن تکمیل شود.

وی با تاکید بر اینکه تعیین مصداق کاندیدای بدیل بعهده بزرگان جریان اصلاحات واعتدال است، گفت: همچنین جهت جلوگیری از بروز احتمالاتی که انتخاب مردم را محدود نماید، ایشان مخالف حضور کاندیدای بدیل دیگری در کنار آقای روحانی که درصورت بروز مشکل، جریان اعتدال را تداوم بدهد، نبودند، اما در فقدان ایشان، اصل انجام این تصمیم و تعیین مصداق آن به عهده بزرگان جریانات اصلاحات واعتدال است که با همفکری وهمگرایی مناسبترین تصمیم را اتخاذ کنند.

هاشمی در پایان اظهار کرد: بدون تردید حفظ وحدت وهمدلی میان جامعه و تفکر میانه روی یکی از ضروری‎ترین نیازهای امروز است که همه باید به آن پایبند باشیم.
 
کلمات کلیدی : انتخابات 96+ انتخابات ریاست‌جمهوری + نام‌ نویسی داوطلبان + محمد هاشمی
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۱۶:۲۶:۰۲
مشکلاتت خانوادگیتون حل کنید بعد بیاین برای کسب قدرت (4258047) (alef-3)
 
شمالی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۱۷:۴۴:۲۵
بدون مشکل فقط خداست (4258274) (alef-3)
 
۱۳۹۶-۰۱-۲۷ ۰۱:۱۰:۳۱
طرف از دنیا رفته ولی مگه سیاست کثیف یقه اش را ول می کند.
کسی به حرف 80000000 میلیون زنده گوش نمی دهد. حالا انتظار دارید
مردم به حرف یک مرحوم که دیگران به نیابت از او حرف می زنند گوش دهد.
بابا بگذارید روح بنده ی خدا در آن دنیا که هیچ سنخیتی با مناسبات این جهانی ندارد در آرامش باشد.
این حرفها برای او و بقیه که تو این دنیای مسخره نیستند خنده دار و شاید هم آزار دهنده باشد. (4259473) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.