نظر منتشر شده
۳۰
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 348898
روایت همسر شهید مدافع ‌حرم از توهین فائزه و محافظانش به وی
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۹ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۲۱
دیروز همزمان با حضور فائزه هاشمی برای سخنرانی تبلیغاتی انتخاباتی اصلاح‌طلبان در خرم‌آباد که با اعتراض گسترده مردم روبه‌رو شد، یادواره شهدای مدافع‌حرم در این شهر نیز با حضور جمعی از خانواده‌های شهدای مدافع حرم و شهدای دفاع‌مقدس برگزار شد. همسر سردار شهید هادی کجباف‎زاده در سخنان خود به حضورش در سالن سخنرانی فائزه هاشمی و اعتراضش به او اشاره کرد و گفت: وقتی متوجه حضور فائزه هاشمی شدم به محلی که این زن فتنه‌گر حضور داشت رفتم و به هر شکلی بود کنارش ایستادم. رفتم و گفتم اجازه دهید من یک سوال از شما بپرسم. سه بار این را گفتم که برگشت و به من گفت صبر کن. بعد محافظانش به سمت من هجوم آوردند تا مرا به بیرون پرت کنند. گفتم من از این خانم سوالی دارم و می‌خواهم از وی سوالی بپرسم ولی بعد از اینکه حرفش تمام شد، صورتش را برگرداند، محل نگذاشت و رفت.

می‌خواستم بپرسم شما و خانواده‌تان از جان این ملت چه می‌خواهید؟ ما کشته و مجروح دادیم، ما ۳۵ سال است خون دل می‌خوریم، شما چه کردید؟ شما خوردید و بردید، تفریح کردید. چه کردید برای این ملت؟ ولی ظرفیت این را نداشت بایستد و ببیند به او چه می‌گویم و بعد از آن میکروفن را از کسی که آنجا ایستاده بود گرفتم و گفتم بنده همسر شهید مدافع حرم هستم ولی او یکباره با بی‌احترامی میکروفن را از دست من گرفت.

وی اظهار داشت: وقتی یک زن شهید مدافع حرم که از استقلال، عزت، امنیت و اسلام دفاع می‌کند نتواند حرفش را بزند، میکروفن را از دست او می‌گیرند و یک زن فتنه‌گر را اجازه می‌دهند سخن بگوید، باید ما عزا بگیریم. همسر شهید مدافع حرم گفت: در هر حال وقتی‌ میکروفن را از من گرفتند طرفداران خانم هاشمی خواستند مرا بزنند و زشت‌ترین دشنام‌ها را به من دادند. اینها اینچنین هستند.

البته مردم کارنامه آنها را در تهران و برخی شهرها دیدند. نگذارید اینها به اهدافشان برسند چون اینها در پشت پرده مزدور دشمنانی هستند که خون بچه‌های ما را ریختند. بیایید به خود آییم و حقایق را بهتر متوجه شویم. سردار حاج هادی کجباف یکی از نیروهای مستشاری ایران در سوریه بود که تروریست‌ها پس از شناسایی سردار، در قبال دادن جنازه ایشان، خواستار آزادی ۶۰ تن از نیروهای بازداشت‌شده بودند که همسر سردار کجباف در مراسم ختم ایشان اعلام کرد سردار کجباف برای اسلام رفت و من تحت هیچ شرایطی راضی به معاوضه جنازه ایشان با نیروهای داعش نیستم.
منبع: وطن امروز
 
کلمات کلیدی : توهین، فائزه هاشمی
 
مهندس جنت شهري
۱۳۹۵-۰۲-۰۹ ۰۸:۵۴:۲۴
دليل نميشود كه شما چون همسر يك شهيد هستي در هر كاري دخالت كني...اگر پدر همين بقول شما فتنه گر و امثال ايشان نبودند معلوم نبود كه شوهر شما الان چيكاره بود...از قبيل شما در اين مملكت زياد هستند ..خانواده 5 شهيد داده هم داريم ولي كسي طلبكار نيست.. (3672015) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۰۹ ۱۰:۱۹:۱۵
همسر سردار شهید در صحبت خود چندین تهمت و افترا را به خانم هاشمی و خانواده ایشان نسبت داده اند که در هیچ دادگاه صالح و رسمی بررسی نشده است.
انتشار این دست مطالب در روزنامه وطن امروز امری طبیعی است ولی سایت الف نباید به پخش این دست بی اخلاقی ها اقدام کند.
مردم تهران نظرشان را راجعبه ایت الله هاشمی در انتخابات اخیر نشان دادند. (3672145) (alef-13)
 
امیر
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۰۹ ۱۰:۳۹:۴۳
این چه وضع اعتراضه (3672186) (alef-13)
 
Ukraine
۱۳۹۵-۰۲-۰۹ ۱۰:۵۸:۰۵
طرف خودش این همه توهین کرده بعد شکایت کرده ! مقام شهید بالا ! چه دلیلی داره که بیاد توهین کنه به خانواده آیت الله هاشمی. (3672226) (alef-13)
 
rz
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۰۹ ۱۱:۰۴:۲۹
شماهم که به خانم حتی یه شهروند ساده این مملکت توهین میکنید چون همسر یه مدافع حرم هستید این اختیار را به خود میدهید که به قوانین این کشور که حق برگزاری سخرانی به گروهی و فردی داده که تهمت و ناسزا بگوید و به فردی در جمهوری اسلامی که فرزند یکی از ارکان نظام هستند به راحتی فتنه گر و مزدور بگویید چه کسی و چه قانونی به شما همچین اجازه ایی داده شما با این همسر شهید بودن کاسبی راه انداختید چرا مردم را نسبت به خانواده شهدا بدبین میکنید نکنید از خدا بترسید این حرکات را مزدوران دشمنان ایران زمین میکنن که میخواهند به انقلاب و مردم و ارمانهای امام ضربه بزنند به وحدت مردم ضربه بزنند که از همسال بی سواد سیاسی و اجتماعی و دینی مثل شما استفاده میکنند (3672247) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۰۹ ۱۱:۵۲:۲۴
منظورتون توهین به فائزه هاشمی بوده دیگه.
توی این مملکت کمتر خانواده ای هست که در راه انقلاب خون نداده باشه. پس این همه ادعا برای چیه؟ مگه برای رضای خدا نبوده و نیست؟ (3672346) (alef-13)
 
United States
۱۳۹۵-۰۲-۰۹ ۱۲:۴۴:۴۳
انشا الله آن شهید بزرگوار با اولیا الله محشور خواهد شد،خدمت همسر محترم آن شهید عارضم که مردم در انتخابات ۷ اسفند حرف خود را به گوش همه رساندند و افراد معترض در خرم آباد هم نه تنها از مردم نبودند بلکه از طیف فکری خاصی بودندکه در جامعه ی ما اقلیتی بیش نیستند ولی ادعای اکثریت بودن دارند،شایسته است همسر محترم و بزرگوار شهید عزیز ما خدای نکرده اسیر بازی سیاسی و جناحی برخی افراد برای به حاشیه بردن آقای هاشمی نشوند چرا که مردم در انتخابات وزن سیاسی آقای هاشمی را مشخص کردند. (3672429) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۱۰ ۱۲:۳۱:۲۵
شهدا شرمنده ایم. (3673870) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۰۹ ۱۲:۴۹:۴۷
خانواده شهدا محترم هستند و باید احترام انان و یاد و خاطره شهدا همواره گرامی داشته شود ولی باید مواظب باشند که در دعوا های جناحی مورد سوء استفاده قرار نگیرند . (3672441) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۲-۰۹ ۱۳:۲۰:۵۰
همسر محترم شهید مدافع حرم. با این حرفها احترام خون شهیدت از بین می رود. خانواده هاشمی مورد احترام مردم هستند و این تبلیغات دروغ ذره ای از ارزش همراهی خانواده هاشمی با مردم کم نمیکند (3672548) (alef-13)
 
فرشید
Romania
۱۳۹۵-۰۲-۰۹ ۱۴:۱۰:۰۶
الان کجای این حرکت توهین بود؟شما اگه علاقه ای به اصلاح طلبان نداری حق نداری در محل سخنرانی اونها تشنج ایجاد کنی.کلمات نخ نما شده ای مانند فتنه و فتنه گر هم توجیه گر اعمال غیرقانونی شما نیست.ضمنا اگه توهین به خانواده شهدا زشت و ناپسنده به یادتون میارم که در سال 88 چه اهانتهای بزرگی به خانواده شهیدان باکری و همت و... شد. (3672655) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۰۹ ۱۴:۱۸:۱۸
درود وصد درود بر این بانو (3672666) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۰۹ ۱۴:۱۸:۵۷
خوب وقتی بهش میگی فتنه گر انتظار داری چی بهت بگه؟ بعدش هم اون صحبتشو میکنه شما هم صحبتتو کن. بعد مردم انتخاب میکنن. هرچی مردم انتخاب کردن همون. دیگه دعوا نداره. (3672670) (alef-13)
 
United States
۱۳۹۵-۰۲-۰۹ ۱۴:۲۴:۵۶
اگر اسم شهیدتان را میگذارید مدافع حرم، اجرتان با خداست و منّتی بر کسی‌ نیست. یا علی‌ (3672676) (alef-13)
 
مهدی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۰۹ ۱۵:۳۸:۱۰
خون مدافعین حرم .. خون ماست ... وطن مدافعین حرم ... وطن ماست ... دوستان بنی صدر .. دشمنان ما هستند ... (3672837) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۲-۰۹ ۱۵:۴۷:۳۸
الف عزیز خواهش میکنم منتشرکن.اینکه یک همسر شهیدمدافع حرم برای ما بسیارعزیز ومحترم است تردیدی نیست لااقل من تردید ندارم .اوناموس ما.خواهر ما ونهایتا همسرشهید است وهمه دلایل مورد احترام بودن رایکجادارد.اما آیا نباید به این خواهرمحترم بگوییم خواهرم آیا در همه سخنرانیها رسم است که کسی برود وازسخنران آنهم درکنرش بایستد وسئوال کند؟انصافا این نیست.دوم اینکه خواهرم خانواده هاشمی وفرزندانش هم خدماتی داشته اند وهم قطعا مسائل ومشکلاتی که باید قوه قضاییه رسیدگی کند همانکونه که باید به همه تخلفات همه مقامات سابق ولاحق رسیدگی شود اما آیا انصاف است بگوییم شما فقط بردید وخوردید؟خواهربزرگوارم لطفا مراقب سوئ استفاده ازجایگاه خود وشهیدتان درمنازعات سیاسی باشید. (3672866) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۰۹ ۱۶:۲۳:۵۴
ضمن احترام به شهدای حرم باید عرض کنم استفاده ابزاری از این عزیزان ناجوانمردیه (3672960) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۰۹ ۱۶:۲۶:۲۸
الف از نظر شرعی و اخلاقی داری به یک زن مسلمان تهمت میزنی اگه خانم فائزه هاشمی متهم هستند پس چرا قانون ایشون رو تحت تعقیب قرار نمیده ؟ چرا شما الف جان هر مطلبی رو منتشر میکنی ؟ (3672964) (alef-13)
 
هادی
Romania
۱۳۹۵-۰۲-۰۹ ۱۶:۵۲:۲۹
احسنت به این همسر شهید به خاطر عدم معاوضه جنازه پاک همسرش. از پول ملت استفاده می کنند هزینه کلان انتخابات را متحمل می شوند سپس با رای هایی که به واسطه پول های مردم جمع کرده اند پولی بیشتری از پول ملت را به جیب می زنند و قدرت بیشتری پیدا می کنند
به راستی کدام آدم عاقلی" فقط برای خدمت به مردم" حاضر است پول های کلان از جیب خودش برای رای آوردن هزینه کند؟
بی شک یا عاقل نیست و یا هدفی جز خدمت به مردم دارد (3673002) (alef-13)
 
حمید
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۰۹ ۱۶:۵۸:۳۳
خانم محترم! هر جلسه ای آدابی داره. اگر تریبون آزاد گذاشتند می توانی نوبت بگیری و بروی صحبت کنی. همچنین اگر از شما دعوت کردند. اگر هر کسی بخواهد بره بالا میکروفن بگیره که نظم جلسه به هم می خوره! (3673015) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۰۹ ۱۶:۵۹:۱۱
الف حق نداری از کاه کوه بسازیا (3673019) (alef-13)
 
زهرا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۰۹ ۱۷:۴۹:۱۰
واقعا این همه تهمت و افترا و بد زبانی از طرف یک همسر شهید مدافع حرم که میداند همسرش بخاطر اسلام شهید شده است بعید است . کاش اصول اولیه و بدیهیات اسلام را میدانستیم...
الف جان لطفا منصف باش و نظرم رو منتشر کن... (3673076) (alef-13)
 
محسن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۰۹ ۱۸:۱۷:۲۹
کو گوش شنوا (3673108) (alef-13)
 
Canada
۱۳۹۵-۰۲-۰۹ ۱۸:۴۲:۰۹
در همه جا وقتي ميتينگ انتخاباتي هست مخالفان معمولا بلوا و اشوب درست نمي كنند ووقتي اين كار را كردند پليس انها را به بيرون هدايت مي كند، اين خانم انتظار داشته زمان تبليغات به سخنان ايشان اختصاص پيدا كند، ايشان اگر حرفي دارد در ميتينگ يا گردهمايي هم حزبيهاي خودشان كه بدون مزاحم و جنجال است،سخنراني كنند، ميتينگانتخاباتي با جلسه پرسش و پاسخ متفاوت است، (3673133) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۰۹ ۱۸:۵۱:۰۸
به نظر توهین این خانم به فائزه هاشمی رو شما اشتباه تیتر کردید (3673147) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۰۹ ۱۹:۰۱:۲۴
من نفهمیدم کجاش توهین بوده؟ (3673162) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۰۹ ۱۹:۱۲:۵۱
باسلام به همسر سردار شهید هادی کجباف‎زاده و آرزوی رحمت الهی برای آن شهید. اگر سرکار که صد البته باید الگوی دیگران باشید و مایه فخر و مباهات همه، به آزادی اندیشه و حقوق دیگران احترام بگذارید و به جای اخلال در صحبت آنها به سخنانشان گوش دهید، آنها هم به شما احترام می گذارند و به جای این که شما را به بیرون پرت کنند سخنتان را گوش می کنند و به سوالتان پاسخ می دهند. (3673175) (alef-13)
 
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۰۹ ۱۹:۵۹:۳۵
شما تو مراسم خودتون سخنرانی کردی بذار ایشونم تو مراسمی که برگزار کده سخنرانی کنه / نکنه انتظار داری هرجا رفتی فقط شما حرف بزنی (3673224) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۰۹ ۲۳:۴۷:۵۷
شهدای مدافع حرم متعلق به همه ملت هستند نباید اجازه بدهیم گروههای سیاسی در راستای اهداف دنیوی خودشان آنها را مصادره کنند. (3673431) (alef-13)
 
محمدعلی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۹-۲۲ ۱۷:۳۹:۲۴
بسم رب الشهدا و الصدیقین

شهـــــــــــــداء شــــــــرمنده ایم (4063796) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.