نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 488299
۲۱نماینده خواستار ممنوعیت واردات برنج به مدت۴ ماه شدند
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۱ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۵۰
نمایندگان استان های شمالی کشور خواستار ممنوعیت واردات برنج در فصل برداشت این محصول حداقل به مدت چهار ماه شدند.

به گزارش مهر، در پایان جلسه علنی امروز مجلس تذکرات کتبی نمایندگان به رئیس جمهور و مسئولان اجرایی از سوی هیات رئیسه قرائت شد.

بر این اساس محمد دهقان نماینده مردم طرقبه و چناران در تذکر کتبی به وزیر امور اقتصادی و دارایی خواستار توضیح درباره علت ایجاد مشکل برای مردم و سپرده گذاران موسسات مالی از قبیل کاسپین شد و تاکید کرد چرا دولت تقصیر خود را در این رابطه جبران نمی کند!؟

همچنین جلیل مختار نماینده مردم آبادان نیز در تذکر کتبی به وزیر آموزش و پرورش خواستار توضیح درباره علت دریافت هزینه های جاری مدارس از قبیل سرانه از دانش آموزان و اولیای آنان شد.

گروهی از نمایندگان نیز نسبت به تداوم وضعیت نابسامان موسسه مالی و اعتبار آرمان به وزیر اقتصاد تذکر دادند.

علی محمد شاعری نماینده مردم بهشهر و ۲۰ نماینده دیگر از استان های گلستان، مازندران و گیلان نیز در تذکر مشترک به وزیر جهاد کشاورزی، خواستار جلوگیری از واردات برنج در فصل برداشت این محصول حداقل به مدت ۴ ماه شدند.
 
کلمات کلیدی : مجلس + ممنوعیت واردات برنج
 
Belgium
۱۳۹۶-۰۴-۱۵ ۱۳:۲۸:۴۸
چرا 80 میلیون ایرانی باید به خاطر دو سه میلیون کشاورز مازندرانی و گیلانی اینهمه مشکل در تغذیه داشته باشند؟ دولت یا واردات را ادامه دهد یا از احتکار برنج توسط بنکداران جلوگیری کند یا سازمانها و ادارات دولتی را از طبخ برنج ایرانی برای وعده ناهار کارکنان خود منع کند. الان قیمت برنج ایرانی از 10 تا 20 هزارتومان رسیده و رشد قیمت متوقف نمی شود. فکری به حال مردم باید کرد. (4461236) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.