توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 506872
حسینعلی امیری:‌ دولت تصمیمی برای استرداد لایحه تفکیک وزارت خانه‌ها ندارد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۸ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۱۶
معاون پارلمانی رییس جمهور گفت: دولت تصمیمی برای استرداد لایحه تفکیک وزارت خانه‌ها از مجلس ندارد.

به گزارش ایسنا، حسینعلی امیری صبح امروز  چهار شنبه  در حاشیه هیات دولت در جمع خبرنگاران در باره لایحه تفکیک وزارتخانه‌ها  اظهار داشت:  این مسئله برای دولت خیلی مهم بود و رییس جمهور هم علاقه مند بود که اسامی  وزیران دولت دوازدهم را با ساختار تفکیک وزارت خانه ها به مجلس بفرستد برای همین آن را دو فرویتی به مجلس تقدیم کردیم که رای نیاورد و اکنون در کمیسیون ها است و دولت هم تصمیمی برای استرداد این لایحه ازمجلس ندارد.

 وی در   پاسخ به سوالی در مورد دیدار سران قوا یادآور شد : برنامه دیدار سران قوا را روسای دفاتر سه قوه تنظیم می‌کنند این مسئله ای که دیشب آقای دکتر روحانی به آن اشاره کرد تصمیمی است که در دولت جدید گرفته شده است و برنامه این دیدارهای را آقای واعظی برای رییس جمهور تنظیم می کند و جزییات آن را اعلام خواهد کرد.

 امیری همچنین درباره صبحت‌های مطرح شده در مورد رای نیاوردن بی‌طرف در جلسه  رای اعتماد به وزرای پیشنهادی رییس جمهور و ارتباط آن با جلسه ‌ای که در  میدان آرژانتین برگزار شده بود  تاکید کرد: بحث‌های فراکسیونی در داخل مجلس است و مربوط به خود مجلس و نمایندگان است و ما نمی‌توانیم به آن ورود داشته باشیم و باید از رییس جمهور بپرسیم.

وی با بیان اینکه رییس‌جمهور در حال بررسی گزینه‌های وزارت علوم و نیرو است افزود:‌فعلا این دو وزارت خانه با سرپرست اداره می شود مدت قانونی هم سه ماه است  آقای رییس جمهوری هم در حال بررسی دو وزیر علوم و نیرو هستند.

وی در پایان در پاسخ به سوالی در مورد حذف واژه طلاق از شناسنامه خانم ها گفت:  هنوز این مسئله به مرحله اظهار نظر نرسیده است.
۱۳۹۶/۰۵/۲۲ ۱۴:۲۰
 
۱۳۹۶/۰۵/۱۱ ۱۰:۲۰
 
۱۳۹۶/۰۴/۲۶ ۱۱:۵۹
 
۱۳۹۶/۰۴/۲۵ ۰۹:۳۲
 
۱۳۹۶/۰۴/۲۴ ۱۱:۰۹
 
۱۳۹۶/۰۴/۱۳ ۱۲:۵۵
 
۱۳۹۶/۰۳/۳۱ ۱۴:۰۷
 
۱۳۹۶/۰۳/۲۹ ۱۰:۴۴
 
۱۳۹۶/۰۳/۲۷ ۱۵:۳۲
 
۱۳۹۵/۰۸/۱۱ ۱۵:۰۲
 
 
کلمات کلیدی : مجلس + دولت + تفکیک وزارتخانه‌ها + امیری
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.