توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 472773
ستاد روحانی : اخبار خرید کانال های تلگرامی از سوی این ستاد جعلی و کذب محض است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۲۱
ستاد حجت الاسلام روحانی نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اعلام کرد انتشار برخی اخبار در فضای مجازی در خصوص خرید کانال های تلگرامی به منظور تبلیغات انتخاباتی از سوی این ستاد کذب محض است.

 ستاد روحانی با انتشار اطلاعیه ای افزود: نامه منتشر شده در این خصوص جعل آشکار سند است و انتشار دهندگان آن باید بتوانند ادعای خود را ثابت کنند.

در این اطلاعیه امده است: بدیهی است در صورت عدم اثبات این موضوع، ستاد دکتر روحانی شکایت حقوقی و پیگیری قانونی را در دستور کار خود قرار می دهد.

این ستاد افزود: بدیهی است انتشار و جعل سند آشکار از سوی برخی رسانه ها کاملا با اخلاق حرفه ای رسانه ای مغایر است و در راستای فضا سازی رسانه ای و به منظور تحت تاثیر قرار دادن فرآیند انتخاباتی طراحی شده است.

ستاد انتخاباتی حسن روحانی در این واپسین روزهای مانده به برگزاری انتخابات ریاست جمهوری همه و از جمله مطبوعات را به رعایت تقوا و شئون حرفه ای رسانه ای دعوت می کند.
 
کلمات کلیدی : خرید کانال تلگرامی+انتخابات ریاست جمهوری+تبلیغات
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.