نظر منتشر شده
۱۳
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 458373
فروزنده خبر داد؛ جزئیات برگزاری دومین مجمع ملی جبهه مردمی
5 نامزد جبهه مردمی روز 17 فروردین اعلام می شود
بخش خبري الف، 14 فروردین 96
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۴ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۰۹
عضو هیات‌رئیسه شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی اظهار داشت: 5 نامزد جبهه مردمی روز 17 فروردین مشخص و اعلام می‌شود.

به گزارش روابط عمومی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی، لطف‌الله فروزنده عضو هیات رئیسه شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی با اشاره به برگزاری ششمین جلسه شورای مرکزی این جبهه اظهار داشت: در مجمع دوم جبهه مردمی که 17 فروردین ماه با حضور قریب 3000 نفر اعضای مجمع برگزار میشود، 10 نفری که در مجمع اول، حائز بیشترین آرا بوده و شرائط و سازوکار جبهه را پذیرفته‌اند، دعوت میشوند و برنامه خود را به مجمع ارائه کرده و در معرض رای قرار می‌گیرند.

فروزنده ادامه داد: 5 نفری که در مجمع دوم حائز بیشترین رای باشند، گزینه‌هائی هستند که نامزد نهائی از میان آنها تعیین می‌شوند
عضو هیات رئیسه شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی افزود: پس از مشخص شدن نامزدها، شورای مرکزی درباره نحوه ورود به انتخابات، ثبت‌نام نامزدها و چگونگی رقابت و تعیین نامزد یا نامزدهای نهایی تصمیم‌گیری می‌کند و این اختیاری است که شورای مرکزی از مجمع ملی دریافت خواهد کرد.

فروزنده درباره حضور 10 کاندیدا در مجمع دوم، با بیان اینکه همه نامزدهای جبهه در مجمع دوم حضور خواهند داشت، گفت: نامزدهای جبهه دراین مجمع حضور یافته و به دفاع از دیدگاه ها، توانمندی ها و برنامه های خود برای حل مشکلات اساسی کشور خواهند پرداخت.

به گفته وی طبق رایزنی‌های صورت گرفته اغلب این افراد ضمن اعلام آمادگی برای حضور در مجمع، به صورت کتبی التزام خود را نسبت به شرائط وساز وکار جبهه مردمی در تعیین نامزدهای جبهه برای ریاست جمهوری دوازدهم ،مورد تاکید قرار داده‌اند.

عضو هیات‌رئیسه شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: نتیجه رای‌گیری درهمان روز پنجشنبه هفدهم فروردین اعلام خواهد شد و انتخابات به صورت الکترونیکی انجام می‌شود

فروزنده همچنین از برگزاری دومین مجمع ملی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در جوار حرم ملکوتی بنیان گذار جمهوری اسلامی و درمجموعه فرهنگی شهر آفتاب خبر داد.
 
 
 
کلمات کلیدی : جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی+جبهه مردمی+انتخابات 96
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۱۴ ۰۳:۲۳:۳۳
:))) عمرا اگه هیچکدام رای بیارن . فقط روحانی (4227693) (alef-3)
 
سلیمانی
France
۱۳۹۶-۰۱-۱۴ ۰۹:۵۹:۱۳
مشکل اصولگرایان اینه که دیدگاههای اقتصادی و فرهنگی و سیاسیشون کاملا ابهام داره وگرنه انسانهای شریف و دلسوزی دارن..یک تشکل سیاسی که میخواد قدرت رو در دست بگیره باید دیدگاههای فرهنگی،سیاسی،اقتصادی،هنری مشخص داشته باشه..هرکی در ایران در عرصه سیاسی رقیب اصولگرایان باشد به احتمال زیاد بازی رو میبره چون اتحاد و افرادی که همه حول آنها به اتحاد برسند ندارن زود با هم اختلاف پیدا میکنند..باید یک مانیفست بدن و مشخص بگن دیدگاههای اقتصادی و فرهنگی و هنری و سیاسی آنها چیست که هرکسی یک گوشه سخنرانی کرد جناح رقیب نتونه با پروپاگاندای رسانه ای منتسب به اصولگراها بکندش و در نفی اصولگراها خود را تثبیت و محق جلوه دهد...باید مشخص کنند با سیاستهای سختگیرانه مالیاتی دولت فعلی موافق هستند یانه؟باید مشخص کنند با سرکشی به حسابهای شخصی وخصوصی مردم برای گرفتن مالیات مثل دولت فعلی موافق هستند یانه؟اینا سوالات مهمیست..باید مشخص کنند آیا باسیاستهای انقباضی دولت فعلی وسیاست تک رقمی کردن تورم که به رکود شدید منجر شده اگر به قدرت برسند موافق هستند یانه؟باید مشخص کنند با تنش زدایی به هرقیمتی موافق هستند یا نه واگر نه سطح انعطافشون در تنش زدایی با غرب تا چه حد هست؟باید مشخص کنند تا چه حد با همکاری باسازمانهایی مثل صندوق بین المللی پول یا فتف که حسن نیت نداشتنشان ثابت شده است و طرحهایشان خیلی کشورهارا بدبخت کرده موافق هستند؟باید مشخص کنند اقتصاد مقاومتی را چطور و با چه دیدگاهی میخوان اجرا کنند(با جزئیات)...باید مشخص کنند به آزادیهای اجتماعی بیشتر وسهل گیرانه تر برخورد کردن در مسائلی مثل حجاب که خواسته بسیاری از مردم هست چقدر معتقد هستند وآیا برای اخلاق جامعه راهکارهای فرهنگی را ترجیح میدهند یا راهکارهای دیگر را؟بنده به شخصه با خودم عهد بستم دیگر به هیچ کاندیدای اصلاح طلب و یامورد حمایت آنها بخاطر رعایت نکردن اصول اخلاقی و جوانمردی در سیاست رای ندهم..از نظر آنها سیاست یعنی جنگ روانی وتخریب رقیب با هر وسیله ممکن..حال اگر کاندیدای اصولگرا توانست با برنامه های مشخص اقتصادی،فرهنگی و سیاسی خود نظر بنده را به خودش جلب کند به کاندیدای اصولگرا رای خواهم داد وگرنه رای سفید به صندوق خواهم انداخت.. (4227860) (alef-13)
 
Moldova, Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۱۴ ۱۱:۰۳:۴۲
چرا اینقدر عجله؟
همه چیز 29 اردیبهشت معلوم میشه.
هر بازی قواعد خودش را داره. (4227921) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۱۴ ۰۶:۴۰:۴۱
افراد خدومي كه براي اجراي شرايط جمنا بايد كتبا ومحضري تعهد بدهند كه به ملتزم به شرايط هستند (4227713) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۱۴ ۰۸:۱۴:۳۷
فقط جلیلی (4227753) (alef-3)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۱-۱۴ ۱۱:۳۱:۰۳
فقط فقط فقط روحاني (4227964) (alef-13)
 
۱۳۹۶-۰۱-۱۴ ۰۹:۲۳:۵۱
کسانی بیان که برنامه درست حسابی داشته باشن، شعار ندن، بهانه نگیرین و یادشون نره که مردم واقعیت ها رو خوب میدونن (4227821) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۱۴ ۱۰:۰۱:۵۳
آیا اصولگرایان به کاندیدای واحد خواهند رسید؟ (4227863) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۱۴ ۱۰:۲۵:۲۱
تعجب مي کنم از اون دسته اي که با اين همه اشتباهات دولت باز هم دم از اين دولت مي زنند...
من در پي تخريب دولت نيستم اما اگر به فکر کشور و مردم هستيم کسي انتخاب کنيم که به فکر مردم و اشتغال جوانان و پويايي کشور باشه...
دم همه مردم ايران گرم (4227879) (alef-3)
 
حسین
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۱۴ ۱۰:۳۶:۱۵
فقط دکتر سعید جلیلی (4227893) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۱۴ ۱۳:۰۸:۲۱
فقط حاج قاسم حیف که نمیاد .بعدش رئیسی . غیر رئیسی کسی نمیتونه روحانی رو شکست بده . بدون هیا هو و تخریب رئیسی برنده میشه (4228125) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۱۴ ۱۱:۴۴:۵۷
فقط و فقط قالیباف (4227983) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۱۴ ۱۳:۲۶:۲۶
قالیباف در مدیریت شهری تهران مردود شد پس بهتر است اصلا کاندید نشود (4228148) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.