نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 477958
زنگنه: مدیران مخالف دولت باید حذف شوند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۰۹
وزیر نفت به اخبار منتشره درباره برکناری برخی از مدیران ارزشی این وزارت خانه واکنش نشان داد.

به گزارش تسنیم، بیژن نامدار زنگنه وزیر نفت در حاشیه جلسه هیئت دولت در جمع خبرنگاران در پاسخ به این سوال که آیا در دولت دوازدهم حضور خواهید داشت: من 100 روزی وزیر هستم و آقای روحانی این مسئله را تعیین می‌کنند.

وی در پاسخ به سوال دیگری درباره برکناری برخی مدیران مخالف سیاست‌های دولت از وزارت نفت، گفت: قبلاً هم فارس و تسنیم فشار آوردند که وزارت نفت مدیران ارزشی را کنار گذاشته،  اما این‌ها دروغ بود، حتی برخی از مدیران احمدی‌نژاد در حال حاضر در این وزارتخانه حضور دارند و آدم‌های شایسته‌ای بودند و لذا الان هم از اینگونه مسائل هم مطرح می‌کنند.

وزیرنفت با طرح این سوال که مگر می‌شود مدیر مخالف دولت داشت؟ گفت: پس مردم برای چه رای دادند؟ اینکه علیه دولت کار کردند برای چه بمانند و اصلا باید خودشان کنار بروند، نباید وجود داشته باشند و اگر هم وجود دارند اصلا برای چه مردم رای دادند؟ رای دادند گفتمان و راه عوض شود و باید مدیرانی  باشد که به این سیاست‌ها اعتقاد داشته باشند.


 
 
کلمات کلیدی : وزیر نفت+مدیران دولتی+بیژن زنگنه
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۱۰ ۱۶:۲۲:۴۶
اینو میگن حرف حساب (4404139) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.