نظر منتشر شده
۴
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 334055
عرضه گیلاس ۱۰۰ هزار تومانی در پایتخت
تاریخ انتشار : سه شنبه ۴ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۳۳
رئیس شورای شهر تهران از عرضه میوه‌های قاچاق خارجی در میادین عرضه میوه در تهران گلایه کرد.

به گزارش ایسنا، مهدی چمران صبح امروز در واکنش به تذکر قناعتی در خصوص افزایش اختیارات شرکت حریم بان و شهربان با بیان اینکه دستفروشان با خواهش و درخواست معابر را ترک نمی‌کنند گفت: متاسفانه وقتی برای ماموران شهرداری قمه می‌کشند باید ماموران گردن خود را زیر قمه بگذارند تا درگیری ایجاد نشود؟.

وی با بیان اینکه صبح‌ها در بازار تهران پلیس ضد شورش مستقر می‌شود تا دستفروشان بساط خود را پهن نکنند، در خصوص عرضه میوه‌های قاچاق نیز عنوان کرد: از تلاش تعزیرات، وزارت صنعت و پلیس در برخورد با عرضه میوه قاچاق تشکر می‌کنم اما این اقدامات کافی نیست چرا که در میدان اصلی تره‌بار فروش میوه خارجی قاچاق هنوز انجام می‌شود و شنیده‌ام که گیلاس کیلویی ۱۰۰ هزار تومان نیز در میدان و در این فصل ارائه می‌شود که باید فقها اعلام کنند که آیا خرید گیلاس کیلویی ۱۰۰ هزار تومان در این شرایط حلال یا حرام است؟ و امیدوارم دستگاه‌های مربوطه در این زمینه تلاش بیشتری داشته باشند.
 
کلمات کلیدی : شوراي شهر تهران ، میوه ، قیمت میوه و تره‌بار
 
۱۳۹۴-۱۲-۰۴ ۱۱:۱۶:۳۹
اونيكه گيلاس صد هزار توماني ميخره بعيده دنبال شرعيات باشه (3561862) (alef-11)
 
ناشناس
۱۳۹۴-۱۲-۰۴ ۱۱:۴۳:۴۸
گیلاس گرونه یا پول بی ارزش شده؟؟؟؟ مسئله این است. (3561950) (alef-11)
 
حمید
۱۳۹۴-۱۲-۰۴ ۱۵:۲۹:۳۲
تشکر از دولت تدبیر و امید به خاطر ارائه ی میوه های خوشمزه و نایاب در کشور واقعاً روحانی متشکریم!!!!!!!!!!!!! (3562478) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۱۲-۰۴ ۱۶:۲۱:۲۹
یارانه خریداران گیلاس چند صد هزارتومانی را که قطع نمکنند ولی یارانه من بازنشسته که یک اپارتمان 60متری دارم بدلیل مرفه بودن قطع کرده اند.زنده باد عدل ....... (3562600) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.