توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 497046
حمله مایلی کهن به کی روش،طارمی،فردوسی پور
تاریخ انتشار : يکشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۲۱
سرمربی اسبق تیم ملی ایران به چند نفر در یک مصاحبه حمله کرد.

به گزارش ایلنا، محمد مایلی کهن درباره خداحافظی ابراهیم صادقی و مراسم باشگاه سایپا اظهار داشت: ابراهیم فراتر از هرچیزی است که تصور می کنید. به اعتقاد من باشگاه سایپا باشگاه ریشه دار و سازمان یافته ای است. سایر باشگاه ها فقط این عنوان را یدک می کشند. سرخابی ها هم سازمان یافته نیستند.

وی در ادامه افزود: اسطوره هایی نظیر باقری و همین صادقی نیاز به این مراسم ها ندارند اما متاسفانه مدیران ما مدیران هزینه شده اند. آقایان فقط هزینه ها را بالا می برند. در کشورهای دیگر اینگونه نیست. مدیران از طریق مجمع انتخاب می شوند و انتصابی در کار نیست.

سرمربی اسبق تیم ملی ایران درباره سامانه هایی که حضور دارند گفت: قبلا و در زمان ما چهارشنبه ها بخت ازمایی داشتیم که فقط یک روز انجام می شد اما این بخت ازمایی هر روز انجام می شود. بازیکنان و تماشاگران در هر برنامه می گویند انقدر جایزه می دهیم و فقط روش آن عوض می شود.

وی درباره مشکل طارمی با باشگاه پرسپولیس برای آماده نشدن پول آپشن قراردادش بیان داشت: زمان ما کاپشن هم نبود چه برسد به آپشن. وقتی شما قرارداد می بندید موظف هستید که به آن عمل کنید. اما مدیران ما مدیران هزینه هستند. چرا از اول اعلام نمی کنیم مدیر باشگاه چقدر پول می گیرد. باید اعلام کرد. نباید اینقدر نرخ ها بالا و پایین شود. یک بازیکن هم حق ندارد پیرامون مسائل مالی حرف بزند. یادمان نرود دو روز پیش آقایان با دوچرخه این طرف و آنطرف می رفتند. الان هم حقشان است ولی باید حجب  وحیا را رعایت کنند. تا دو سال پیش کسی آنها را نمی شناخت.

سرمربی پیشین ملوان در ادامه درباره حذف تیم امید تصریح کرد: تا قبل از اینکه تیم به این مسابقات قرقیزستان برود آقایانی که الان خودشان را همه فن حریف می دانند و دبیر کل و سرپرست تیم ملی و ... را یدک می کشند می گفتند همه کاره کی روش است. الان آقای کی روش رفته اند گل بچینند. زمان قاجار هم اینطور نبوده است. آقای کی روشی پور کجا هستند؟ حرکتی که کی روش کرد را کجای دنیا انجام می دهند؟ کجا کاپ را برمی دارند و دور استادیوم می چرخند؟

وی همچنین افزود: کدام سرمربی ما 7 سال سرمربی بوده است؟ 4 سال اول که خدایان ما را به جام جهانی بردند. من این را می پرسم که کدام بازیکن از تیم ملی به خارج رفته است. همه از آن طرف به اینجاآمده اند.

مایلی کهن درباره علت محبوبیت کی روش نزد مردم اذعان داشت: امثال کی روشی پور هزینه و تبلیغ کرده اند و مردم گول خورده اند. تلویزیون خود ما می گویند که هزار مدرسه کپرنشین دارد. وقتی (مهدی تاج) رئیس سازمان لیگ بود مگر نگفت این برنامه را راننده تاکسی نوشته است؟ وقتی راننده تاکسی می شود رئیس فدراسیون پس بدانید  رئیس می شود آقای کی روش!

وی در ادامه به مهدی تاج بر سر بازیکنان امیداستقلال حمله کرد و گفت: آقای منصوریان هم مظلوم واقع شده است. اقای استقلال(مهدی تاج) زمانی ایشان در ذوب آهن حضور داشتند و من هم سرمربی تیم ملی امید بودم. عزیز زاده مدافع بود. مشکل داشتم در دفاع تیم ملی. به اقای کفعمی که معاون آقای استقلال بودند گفتم به ایشان نیاز دارم. گفتند که اگر در ذوب آهن ببازیم چه کسی جواب می دهد؟

مایلی کهن در پایان درباره مراسم بهترین های لیگ شانزدهم اذعان داشت: من را که دعوت نمی کنند. مسئولان قوه قضاییه را دعوت می کنند. کنترات مسابقت لیگ را می گیرم و با کمترین هزینه انجام می دهم. کار سازمان لیگ و فدراسیون چیست؟ به من توضیح بدهید.
 
کلمات کلیدی : محمد مایلی کهن+تاج+کی روش+طارمی+ساکت+فدراسیون فوتبال
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.