توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 349470
افشای دعوای مایلی‌کهن و کفاشیان؛ نزدیک بود ۱۱۰ بیاید!
بخش ورزشی الف،11اردیبهشت 95
سر و صداهای ایجاد شده افراد بیرون اتاق را به داخل می کشاند و مایلی کهن در همین اثنا خطاب به کفاشیان می گوید: من شما را به پول تبدیل می کنم. از اینجا هم نمی روم. بروید ۱۱۰ خبر کنید تا مرا ببرند!
تاریخ انتشار : شنبه ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۰۰
چند روز اتفاق عجیبی قبل در فدراسیون فوتبال رخ داد که فدراسیون نشینان تلاش زیادی در مخفی ماندن آن از خود نشان دادند و البته محمد مایلی کهن بعنوان نقش آفرین اصلی داستان نیز درباره آن صحبتی نکرده است.

داستان به حضور غیر منتظره محمد مایلی کهن سرمربی اسبق تیم ملی ایران در ساختمان فدراسیون فوتبال بر می گردد. وی بعد از حضور در این محل به دفتر علی کفاشیان می رود تا در جلسه ای جنجالی و پر سر و صدا با او شرکت کند. موضوع جلسه بحث مطالبات این مربی از فدراسیون فوتبال بوده است که خیلی زود به جنجال کشیده می شود.

مدیر فنی سابق تیم امید که قبل از عید نیز در یک نشست در نمازخانه کمپ تیم های ملی با کفاشیان شرکت و انتقادات شدیدی را به عملکرد وی مطرح بود، بعد از حدود ۴۰ روز به دیدار کفاشیان می رود و می گوید: مگر شما نگفته بودید برای پرداخت مطالبات بنده اقدام می کنید؟ مگر در طول بیش از ۱۵ ماه فعالیتم در تیم امید، ریالی از فدراسیون فوتبال گرفته ام؟ کفاشیان در پاسخ می گوید: ما پول نداریم! این جمله وی ناراحتی مایلی کهن را سبب شده و خطاب به رییس فدراسیون فوتبال می گوید: چطور برای کی روش پول دارید؟

به گفته منابع آگاه، مایلی کهن سپس انتقادات تندی را به نحوه برخورد کفاشیان با مربیان ایرانی در قبال مطالبات شان مطرح می کند و به او یادآور می شود که اگر کی روش پول بخواهد فدراسیون جرات نمی کند به او بگوید نداریم و ...

کفاشیان که خود را زیرفشار انتقادات شدید مایلی کهن در این نشست دو نفره می بیند، عصبانی شده و فریاد می زند و لوازم روی میزش را به آسمان پرتاب می کند و ...این اتفاق و سر و صداهای ایجاد شده افراد بیرون اتاق را به داخل می کشاند و مایلی کهن در همین اثنا خطاب به کفاشیان می گوید: من شما را به پول تبدیل می کنم. از اینجا هم نمی روم. بروید ۱۱۰ خبر کنید تا مرا ببرند!

در ادامه طباطبایی مسوول امور مالی و از اقوام نزدیک کفاشیان به اتاق می آید و مایلی کهن به حضور او اعتراض می کند و می گوید: مگر آقای کفاشیان در برنامه نود نگفت شما مسئولیتی در فدراسیون ندارید، پس لطفا بفرمائید بیرون و دخالتی در بحث ما نداشته باشید.

این نشست جنجالی وقتی داشت به جاهای باریک کشیده می شد، مدیر حراست فدراسیون فوتبال سریعا خودش را به اتاق رییس رساند و از دو طرف درخواست کرد آرامش خود را حفظ کنند و تلاش وی در نهایت به اینجا کشیده شد که علی کفاشیان و محمد مایلی کهن متنی را تنظیم کردند و فدراسیون متعهد شد در اولین فرصت مطالبات این چهره فوتبالی را پرداخت کند.
 
کلمات کلیدی : علی کفاشیان+فدراسیون فوتبال+کارلوس کی روش+محمد مایلی کهن
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.