توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 485742
سه دلیل برای پیوستن رونالدو به پاری سن ژرمن
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱ تير ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۰۱
تیمهای زیادی برای جذب رونالدو خیز برداشته‌اند. با این حال، شانس تیم فرانسوی بیش از همه است.

به گزارش ایلنا، به نظر می‌رسد در صورت جدایی رونالدو از رئال مادرید باید او را عضو پاری سن ژرمن به شمار آورد. سه دلیل برای این مهم می‌توان ذکر کرد:

1. کمتر تیمی توان پرداخت دستمزد رونالدو را دارد. رئال مادرید 200 میلیون یورو روی این بازیکن قیمت گذاشته است. ناصر الخلیفی، مالک متمول پاری سن ژرمن، جدی‌ترین مشتری کریس رونالدو است و تمایل دارد او را به ویترین ستارگان تیم خود اضافه کند. مالک تیم پاریسی از معدود کسانی است که می‌تواند دستمزد رونالدو را پرداخت کند.

2. رئال مادرید به دنبال کیلیان ام‌باپه است و این بازیکن 18 ساله هدف اصلی آنها در فصل نقل و انتقالات است. از طرفی، پاری سن ژرمن هم به دنبال ان‌باپه است. شاید فروختن رونالدو به تیم پاریسی موجب این شود که آنها ام‌باپه را فراموش کنند و رئال مهمترین رقیب خود را در این راه کنار زند.

3. په‌په در آستانه‌ی پیوستن به پاری سن ژرمن است. این بازیکن هم‌تیمی و هموطن رونالدو است و می‌تواند او را برای پیوستن به این باشگاه قانع کند.
 
کلمات کلیدی : رونالدو+رئال مادرید
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.