توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 483503
پشت پرده تصمیم جنجالی رونالدو در مورد رئال
تاریخ انتشار : جمعه ۲۶ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۵۸
کریستیانو رونالدو در اقدامی غیرمترقبه از تمایل خود برای جدایی از رئال خبر داده و به رئیس باشگاه گفته است تا مقدمات این کار را فراهم کند.

به گزارش "ورزش سه"، به نقل از مارکا، سه روز پس از شکایت دادستانی مادرید از رونالدو به اتهام 14.7 میلیون یورو تخلف مالیاتی، رونالدو از تصمیم خود مبنی بر ترک اسپانیا و جدایی از رئال خبر داد.

رونالدو که در روسیه و در اردوی تیم ملی پرتغال برای حضور در جام کنفدراسیون ها حضور دارد، به شدت از اتهاماتی که به وی وارد کرده اند عصبانی است و امروز از قول یکی از خبرنگاران نزدیک به او گفته شد که از مسئولان رئال مادرید نیز گلایه دارد.

گلایه رونالدو از باشگاهی که به او همه چیز داده و با پیراهن آن توانسته 3 توپ طلا و سه قهرمانی اروپا کسب کند، در جای خود شگفت آور است. رونالدو با پیراهن رئال توانسته رقابتی شانه به شانه با مسی داشته باشد و به لطف موفقیت های رئال بوده که حالا در آستانه برابری با مسی در کسب توپ طلا قرار دارد.

رونالدو در شرایطی از مسئولان رئال گلایه مند است که پرز بلافاصله پس از اتهامات دادستانی مادرید، در بیانیه ای به دفاع تمام قد از رونالدو پرداخت.

رئیس رئال در قدم اولیه درصدد است تا رونالدو را آرام کرده و او را از جدایی منصرف کند اما گفته می شود که هدف اصلی رونالدو از این تصمیم جنجالی، تحت فشار قراردادن رئالی ها برای عقد قراردادی جدید است؛ قراردادی که در آن قید شود که جریمه مالیاتی اش بر عهده باشگاه خواهد بود.

پرز در صورتی که این شایعه حقیقت داشته باشد، نباید در فروش رونالدو دریغ کند چرا که نام رئال مادرید بالاتر از هر ستاره و فوق ستاره ای است که این رونالدو را نیز شامل می شود.

رئال برای ادامه راه بدون رونالدو مشکل خاصی ندارد و روند موفقیت های این تیم با جدایی رونالدو مختل نخواهد شد. زیدان مسیر آینده را به گونه ای هموار کرده که عدم حضور رونالدو در آن به چشم نخواهد آمد.

 
 
کلمات کلیدی : رونالدو+رئال مادرید
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.