توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 478443
تصاویر لو رفته از داستر 2018
تاریخ انتشار : جمعه ۱۲ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۵۱
داچیا در حال کار روی نسل جدیدی از شاسی بلندهای کامپکت داستر است و تصاویر جدیدی در این عملیات توسط عکاسان از این خودرو گرفته شده است.
 
به گزارش عصر ایران، در این تصاویر لو رفته که برای اولین بار منتشر شده داچیا داسترهای جدید رویکرد تکاملی‌تر را پذیرفته و تحولات بیشتری را نسبت به قبلی‌ها نشان می‌دهد.
تصاویر لو رفته از داستر 2018
 اگرچه با وجود پوشش‌های استتاری سنگین و پلاستیک‌های موجود به سختی می‌توان حدس زد نسل جدید به شکلی درآمده است اما آنچه مسلم است، داسترهای جدید نیز شکل جعبه‌ای خود را حفظ خواهند کرد. به نظر می‌رسد این خودروها بیشتر به سمت کاربردی شدن و سودمندی پیش رود. این افزایش کیفیت و ارتقاء می‌تواند ارزش برند رومانیایی و صاحب فرانسوی‌اش را افزایش دهد.
تصاویر لو رفته از داستر 2018 
براساس گزارش‌ها نسل جدید احتمالا روی پلت فرم جدید CMF نیسان رنو قرار می‌گیرد که اینک روی نمونه‌هایی مانند رنو کجار و نیسان قشقایی شاهد آن هستیم. با این وجود باید منتظر چگونگی استفاده داچیا از این پلت‌فرم و نحوه کاربرد و هماهنگی آن با بدنه باشیم.
تصاویر لو رفته از داستر 2018 
از طرفی شنیده شده که داسترهای جدید به صورت 7 صندلی ارائه می‌شوند. البته در این تصاویر نمی‌توان چیزی از این موضوع را دریافت و برای کسب واقعیت به زمان بیشتری نیاز است.
تصاویر لو رفته از داستر 2018 
گزارش‌ها همچنین از ارتقاهای ویژه و مفید در فضای داخلی حکایت دارند. بخش‌های ارگونومیک و فناوری در این رده قرار می گیرند. با این وجود فضای داخلی داستر همچنان ساده، ابتدایی و نه چندان لذت‌بخش باقی خواهد ماند.
تصاویر لو رفته از داستر 2018 
داچیا قصد دارد از نسخه جدیدش در نمایشگاه آتی فرانکفورت رونمایی کند. احتمالا فروش این نسخه‌ها به سال 2018 موکول خواهد شد.
 
کلمات کلیدی : خودرو، خودروهای وارداتی، قیمت خودرو
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.