نظر منتشر شده
۱۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 455826
رییس اتحادیه مشاوران املاک:رشد ۱۰درصدی قیمت مسکن درسال۹۶
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۳
رییس اتحادیه مشاوران املاک با اشاره به اینکه پایان سال ۹۵ پایان رکود در بازار مسکن است،افزود: در سال ۹۶بازار مسکن وارد رونق می شود.

به گزارش صداوسیما، حسام عقبایی با اشاره به اینکه وضعیت معاملات مسکن در ماه های دی و بهمن  ماه افزایش یافته، افزود: امیدوارهستیم این روند افزایش رشد معاملات مسکن در حوزه خرید و اجاره نیز بهبود یابد.

وی با اشاره به اینکه  با رشد معاملات، قیمت مسکن رشد نداشته، گفت: از ابتدای سال شاهد سیر صعودی معاملات مسکن بودیم ولی این سیر صعودی همزمان با رشد قیمت ها نبوده است.

عقبایی تصریح کرد: همزمان با زمان سررسید ارائه تسهیلات مسکن انتظار رکود چند ساله مسکن به کف رسیده و میزان معاملات مسکن رشد یافته و این حجم در واحدهای کوچک بیشتر نشان داده می‌شود.

رییس اتحادیه مشاوران املاک کشوری با اشاره به اینکه پایان سال ۹۵ پایان رکود در بازار مسکن است، افزود: در سال ۹۶بازار مسکن وارد رونق می شود.

وی از رشد ۱۰ درصدی قیمت مسکن متناسب با نرخ تورم خبر داد و تاکید کرد :حجم معاملات مسکن در تابستان سال آینده افزایش خواهد یافت و همچنین شاهد رشد قیمت نیز خواهیم بود البته این رشد متناسب با میزان تورم در کشور است.  
 
کلمات کلیدی : قیمت مسکن+رکود
 
۱۳۹۶-۰۱-۰۱ ۱۲:۴۵:۰۰
چرا قیمت ملکی که هر سال پوسیده تر و کهنه تر میشه باید رشد داشته باشه؟ رشد قیمت برای خانه نوساز به علت افزایش دستمزد کارگران ساختمانی و مصالح ساخت منطقيه اما ملکی که نوساز نیست نباید افزایش قیمت داشته باشه. (4212450) (alef-11)
 
United States
۱۳۹۶-۰۱-۰۱ ۱۳:۴۶:۵۷
زمینش که نمی پوسه! (4212519) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۰۱ ۱۶:۱۱:۴۲
شما خوبه وزیر اقتصاد نشدی (4212720) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۰۱ ۱۹:۱۵:۲۹
شما که هستی بگو با کدوم پول اصلا باید خونه خرید؟ (4212900) (alef-11)
 
United States
۱۳۹۶-۰۱-۰۱ ۱۷:۴۲:۲۵
چون ارزش پول پايين مياد. (4212829) (alef-11)
 
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۰۱ ۱۶:۱۰:۴۹
مگه تورم 6 نشده پس 10 چیه؟ (4212718) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۰۱ ۱۶:۱۵:۲۲
با توجه به قدرت خرید مردمی که درامد متعارف و غیر باداورده دارند قیمت مسکن اقلا 5برابر ان است که باید باشد
چگونه وارد رونق میشود لابد مالیات ما طبقه ضعیف را در این راه به خدمت میگیرید! (4212726) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۰۱ ۱۶:۱۶:۵۶
افزایش قیمت مسکن و زمین به معنی خدا حافظی با تولید. ریس حمایت از بانکهای ورشکسته ابتدا بفرمایید پول از کجا باید تامین شود و در ثانی بعد از تهیه پول با تورم افسارگسیخته چه می کنید. (4212730) (alef-11)
 
Switzerland
۱۳۹۶-۰۱-۰۱ ۱۶:۲۲:۰۶
«به گزارش صداوسیما، حسام عقبایی افزود: امیدوارهستیم این روند افزایش رشد معاملات مسکن در حوزه خرید و اجاره نیز بهبود یابد.»

از این دلال جماعت نباید امید خیر داشت ایشان آرزوی افزایش قیمت مسکن را می کنند قیمتی که هم اکنون سر به فلک کشیده و قشر متوسط هیچ دسترسی به آن ندارد. یک زن و شوهر که هر دو کار می کنند و ماهی 5میلیون هم می گیرند در حال حاضر نیز نمی توانند مسکن مناسبی بخرند. حال اگر افزایش پیدا کند مشتری شما چه کسی است. آن که پولدار بودهاست که تا کنون خانه خود را خریده است. همچنان قشر متوسط کارمند است که بی خانمان است و منتظر است تا فرجی حاصل شود که خانه دار شوند و شما مدام بر طبل گرانی می کوبید. (4212735) (alef-13)
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۰۱ ۱۶:۴۲:۱۳
با وجود این همه اپارتمان خالی در کلان شهرهایی مثل تهران و خالی ماندن حتی بالای یک سال انها، اصطلاح کلید نخورده رو در بازار شاهدیم یعنی ملک یکسال ساز هست ولی خالی بوده حالا چرا باید این اپارتمان به قیمت تو ساز فروش رود و اصولا چرا باید انتظار افزایش قیمت داشت (4212761) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۰۱ ۱۶:۴۷:۰۱
عامل گرونی مسکن همین آقایون هستن (4212769) (alef-11)
 
Moldova, Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۰۱ ۱۷:۰۶:۲۲
نمی دانم چرا یک عده سودجو و نماینده یک سری بساز و بفروش اصرار بر افزایش قیمت مسکن دارند...مسکن در ایران و به خصوص در تهرام تمام شد. مرده است و.نابود شد.خواب و خیال رونق را از سر دور کنید..رونقی که شما فقط با افزایش قیمت می بینید ونه افزایش تولیدو تقاضا...مسکن دیگه به آن دوران طلایی برو بالا برو بالا نمی رسه...اگر شما و همدستان بسازو بفروشتان در آن دوران موج سواری از موج پایین پریدید و فروختید حتما به پول کلانی هم می رسیدید و اگر در بالای موج ماندیدو پایین نیامدید به بهای بیشتر بالا رفتن و بالا رفتن در آن بالا ماندیدحتما ضرر کردید.چون اگر الان پایین بیایید و بپرید حتما نابودد مشوید.....مسکن با افزایش در آمد مردم و کارمند و گارکر بالا می رود وتقاضا میشود .اگر توانستند با پس اندازتان در آخر سال یک پراید دست دوم چند سال کار کرده بخرند حتما مسکن هم می خرند...رونق و افزایش مسکن را تنها در خواب ببینید و مدام از کف قیمتی مسکن نگویید که شده اید چوپان دروغگو که مدام می گویید کف قیمت الان است.الان...سری به بانکها بزنید که از فرط بی پولی رو به فروش املاک خود آورده اند.مردم که از بانک وضعیت بهتری ندارند که رو به خرید بیاورند........ (4212793) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.