نظر منتشر شده
۷
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 314381
ترامپ:ترکیه برای نفت در کنار داعش است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۰۸:۳۰
نامزد جمهوری خواه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا گفت: ترکیه بخاطر نفت بیشتر در کنار داعش است.

دونالد ترامپ نامزد جمهوری خواه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا با اشاره به تنش اخیر در روابط مسکو و آنکارا گفت: ترکیه بخاطر نفت بیشتر در کنار داعش است.

به گزارش فارس و بنابر گزارش پولتیکو وی تصریح کرد که آمریکا خواهان به راه افتادن جنگ سوم جهانی نیست و مشکل میان روسیه و ترکیه قابل حل شدن است.

هفته گذشته یک جنگنده روس توسط اف-۱۴ ترکیه ای پس از ورود ۱۷ ثانیه‌ای به حریم هوایی این کشور سرنگون شد که این مسئله منجر به کشته شدن یک خلبان روس شد.

پس از این بود که تنش شدیدی میان دو کشور آغاز شد به طوری که روسیه با اعمال تحریم هایی در زمینه توریسم و اخراج تاجران ترکیه ای قصد مجازات آنکارا را دارد.
 
کلمات کلیدی : ترامپ+داعش+ترکیه
 
بنده خدا. اصل
۱۳۹۴-۰۹-۱۱ ۰۹:۲۵:۰۵
اف۱۴نبود . اف۱۶بود.
اف۱۴را فقط امریکا. رژیم صهیونیستی و ایران دارد. اگر هنوز موشکهایش را داشته باشیم هواپیمای بسیار عالی و تهاجمی است. (3360669) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۹-۱۱ ۱۲:۱۲:۴۳
عزیزم اف 14 را فقط ایران و امریکا دارند و رژیم صهیونیستی ندارد. (3360801) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۹-۱۱ ۱۳:۰۵:۵۴
افت 14 هواپیمایی بود که تنها نیروی دریایی ایالات متحده و ایران داشتند. با توجه به اینکه این هواپیما در آمریکا بازنشسته شده است تنها کشوری که از این هواپیما استفاده می کند ایران می باشد. (3360843) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۹-۱۱ ۱۰:۰۹:۱۵
تركيه اف-١٤ نداره. هواپيماي مد نظر شما اف-١٦ است (3360700) (alef-11)
 
علی
۱۳۹۴-۰۹-۱۱ ۱۰:۳۰:۱۷
ترکیه اصلا اف14 نداره با اف16 سرنگون کردن (3360707) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۹-۱۱ ۱۱:۳۷:۲۰
اردوغان باید همکاری های نظامی , لجستیک , تجهیزاتی و خرید نفت از داعش را هرچه زودتر متوقف کند وگرنه داعش روزبروز قوی تر خواهد شد و کل لیبی و سوریه و شاید خود ترکیه هم در خطر داعش خواهند بود. (3360765) (alef-11)
 
عماد
۱۳۹۴-۰۹-۱۱ ۱۲:۴۵:۰۸
ترکیه ابتدا برای تصاحب خاک و بعد برای نفت و حالا برای آبرو میجنگد. (3360829) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.