نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 340507
ائتلاف شیطانی عامل حملات اخیر ترکیه!
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۴ فروردين ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۵۹
نخست‌وزیر ترکیه گفت، "ائتلافی شیطانی" که تحت امر تروریست‌هاست و از سوی گروه‌های رسانه‌ای، دانشگاهیان و سیاستمداران اپوزیسیون حمایت می‌شود، پشت حملات تروریستی در استانبول و آنکارا قرار دارد.

به گزارش ایسنا، «احمد داووداوغلو» نخست‌وزیر ترکیه متعهد شد تا کل کشور را از وجود تروریست‌ها پاکسازی کند.

داووداوغلو افزود: طرحی خیانت‌کارانه پشت حملات تروریستی اخیر است. ائتلافی شیطانی متشکل از برخی رسانه‌ها، دانشگاهیان، سیاستمداران و بازیگران بین‌المللی وجود دارد که از این حملات علیه ترکیه حمایت می‌کنند.

داووداوغلو در جمع قانونگذاران حزب حاکم خود در نشست هفتگی خود در پارلمان افزود: درگیری‌ها و جدال‌هایی بر سر استقلال و آینده ما وجود دارد. آن‌ها می‌دانند که ترکیه تنها کشوری است که در برابر طرح‌هایی که هدف آن‌ طراحی نقشه جدیدی در خاورمیانه است مقاومت می‌کند.

نخست‌وزیر ترکیه افزود: محورهای شیطانی که هدف آنها قرار دادن ترکیه در حلقه خشونت و بی‌ثباتی است، وجود دارد. این امر گروه‌های تروریستی را گردهم می‌آورد و عوامل غیر نظامی آن‌ها را نیز بسیج می‌کند. روزنامه‌نگاران و به اصطلاح نخبگان، دانشگاهیان و احزاب سیاسی که متقاعد شده‌اند با این ائتلاف شیطانی همکاری کنند، بسیج شده‌اند تا برای مدیریت این حملات همکاری کنند.

وی همچنین مدعی شد که گروه‌های تروریستی حملاتی را علیه ترکیه انجام می‌دهند و می‌دانند که از سوی "سازمان رسانه‌ای بین‌المللی که به خشونت با ترکیه شهرت دارد" حمایت خواهند شد. نخست‌وزیر ترکیه افزود: هر زمان که حمله تروریستی در بلژیک یا فرانسه رخ می‌دهد، حساسیتی در رسانه‌های بین‌المللی ایجاد می‌شود اما وقتی هر حمله تروریستی در ترکیه رخ می‌دهد، دولت ما بیشتر از تروریست‌ها متهم می‌شود.

وی همچنین به انتقاد از حزب مردم جمهوری‌خواه، اپوزسیون اصلی و حزب کرد دموکراتیک خلق به علت "حمایت از تروریست‌ها" پرداخت.

داووداوغلو گفت: بسیار متاسفم که ما احزاب سیاسی و سیاستمدارانی داریم که از تروریست‌ها و سازمان‌های تروریستی حمایت می‌کنند.

رئیس دولت ترکیه همچنین با تشکر از حزب جنبش ملی‌گرایان و رهبرش دولت باغچلی به علت حمایت از دولت ترکیه گفت: باغچلی مثال خوبی است که بدانیم باید در چنین زمان‌هایی چگونه عمل کنیم.
 
کلمات کلیدی : داعش+اردوغان+ترکیه+آنکارا
 
Romania
۱۳۹۵-۰۱-۰۴ ۱۷:۱۹:۳۴
هرکس بادبکاردطوفان درومیکند (3614632) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.