نظر منتشر شده
۳
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 488082
توهین مجدد ترامپ به مجری زن شبکه ام‌‎اس‌ان‌بی‌سی!
تاریخ انتشار : شنبه ۱۰ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۵۴
بار دیگر به مجری زن شبکه تلویزیونی ام‌اس‌ان‌بی‌سی توهین کرد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، رئیس‌جمهور آمریکا یک روز پس از انتشار اظهاراتی که انتقادهای گسترده‌ای را متوجه وی کرد، بار دیگر به مجری زن شبکه ام‌‎اس‌ان‌بی‌سی حمله لفظی کرد.

به گزارش ایندیپندنت، دونالد ترامپ – رئیس جمهور آمریکا – بار دیگر به مجری زن شبکه تلویزیونی ام‌اس‌ان‌بی‌سی توهین کرد.

ترامپ در صفحه کاربری توییتر خود نوشت: "جو اسکاربوروی دیوانه و میکا که هوشی در حد سنگ دارد افراد بدی نیستند، اما برنامه تلویزیونی آنها که امتیاز کمی نیز دارد تحت سلطه روسای آن‌ها در ان‌بی‌سی قرار گرفته است. چقدر بد!"

این پیام توییتری ترامپ یک روز پس از انتشار پیام توییتری مشابهی درباره "میکا برژینسکی" – مجری زن شبکه ام‌اس‌ان‌بی‌سی – منتشر شده است که انتقادهای گسترده‌ای را متوجه رئیس جمهور آمریکا کرد.

دموکرات‌ها و جمهوری‌خواهان به اتفاق، اظهارات زننده ترامپ را محکوم کردند. مجریان این شبکه نیز اعلام کردند ترامپ "سلامت روانی ندارد."
 
 
کلمات کلیدی : ترامپ+مجری تلویزیون
 
United States
۱۳۹۶-۰۴-۱۰ ۲۰:۰۶:۱۰
من برنامه هاشون را دیدم و واقعا حق با ترامپه! (4454212) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۱۰ ۲۳:۲۱:۵۹
حالا دیدی از همه دیوانه های جهان سر تر و دیوانه تر همانا هیمن آمریکائی هایند (4454438) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۱۰ ۲۳:۴۴:۲۲
برخورد های سطح پایین ترامپ، برای او عادی است . او سالها به این صورت تجارت خود را پیش برده است. برای او این انتقادات مفهومی ندارد. او انتخاب مردم عادی تو خیابان ها است. میخواهد برای آنها صحبت کند. به این ترتیب جامعه آمریکا در حال شکاف بزرگتری است. خواه ناخواه این اتفاق پیش می آید. (4454459) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.