نظر منتشر شده
۹
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 417771
تذکر کارشناس هواشناسی به مجری تلویزیون بخاطر رفتار عصبانی اش روی آنتن زنده
تاریخ انتشار : شنبه ۶ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۰۷:۳۱
روزنامه جمهوری اسلامی نوشت:قطع شدن موقت گاز و برق در بعضی نقاط استان مازندران در اثر بارش برف و سرمای بی سابقه، دستمایه‌ای برای تلویزیون شد تا به دولت یازدهم بتازد.  در برنامه خبر ساعت 21 شب جمعه مجری شبکه یک سیما بعد از مصاحبه با مدیرکل گاز استان مازندران، علیرغم توضیحات روشن مدیرکل، بعد از آنکه آقای مجری نتوانست مچ گیری کند با عصبانیت خطاب به مدیر کل گاز گفت: «قضاوت با مردم». این برخورد بقدری زشت بود که حتی کارشناس هواشناسی در همان برنامه به مجری تذکر داد.

مسئولان رسانه ملی خوب است برای مجریان ضوابطی در نظر بگیرند که رعایت آنها موجب حفاظت از اعتبار این رسانه و مانع غلطیدن آن به دامن جناح‌های سیاسی شود.
 
کلمات کلیدی : هواشناسی + مجری تلویزیون
 
علیرضا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۹-۰۶ ۱۱:۱۹:۰۰
اتفاقا برخورد خوبي بود . من مازندراني هستم ....با يه مقدار برف چرا بايد مسئولين غافلگير شوند ؟ مگر خداوند حق ندارد كه بر ما برف نازل نمايد !!! (4032904) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۹-۰۶ ۱۱:۳۸:۴۰
شما توضیحات مسئول را یکبار هم ندیدی هر کس دیگه ای هم بود توضیحات را میشنید خندش میگرفت (4032934) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۹-۰۶ ۱۴:۳۱:۴۷
دم مجری گرم (4033206) (alef-11)
 
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۹-۰۶ ۱۴:۴۱:۲۶
:))
شما ویدیو رو ببینید میفهمید که اصلا توضیحات روشن نبود!!‌ در حالیکه مردم میگفتن گاز قطعه مسئول میگفت نه همه چی خوبه!! به این میگن سیاه‌نمایی روزنامه‌ی طرفدار دولت درباره‌ی صدا و سیما! (4033227) (alef-11)
 
United States
۱۳۹۵-۰۹-۰۶ ۱۴:۵۶:۲۴
یکی هم پیدا شد حرف دل مردم رو زده میگن سیاسی کاری خوب آقای هواشناس درد قطعی گاز و برق تو هوای منفی 10 درجه نکشیدی برای یکی دیگه نسخه میپیچی (4033251) (alef-3)
 
h.v.z
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۹-۰۶ ۲۲:۵۶:۰۴
اخه مجری فقط از جلو بخاری فقط میگه منفی 10 درجه ولی تا حالا جای مردم بیچاره تو اون شرایط نبوده که بفهمه یعنی چی و مدیر کل هم یا باید معذرت خواهی کنه یا ماست مالی که از بالادستی هاش یاد گرفته ماست مالی سیاست خوبیه (4034258) (alef-13)
 
بهزاد
Netherlands
۱۳۹۵-۰۹-۰۶ ۱۷:۲۰:۱۷
مجری خوب کاری کرد. دمش گرم (4033544) (alef-3)
 
امین
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۹-۰۶ ۲۰:۴۲:۱۱
باید دید اون کارشناس هواشناسی که تذکر داده اگر خودش در این سرمای هوا چند روز گاز نداشته باشه باز هم تذکر میده؟یک برف اومده کل یک استان تعطیل شده اب و برق و گاز قط شده.مسئولین حقوق نجومی میگیرن که به فکر این مسائل باشن.زلزله که نبوده بگیم یهویی شد (4033932) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۱۶ ۰۶:۳۵:۴۴
جالب است در مورد کارشناس هواشناسی که در مورد بدعهدی آمریکا صحبت کرده است می گویید کارشناس هواشناسی نباید در مورد مسائل سیاسی نظر بدهد (در صورتی که این مساله یک مساله روز و گریبانگیر تمام مردم است) اما در مورد بحث عملکرد مسئولین می تواند نظر بدهد! (4101552) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.