نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 498388
بلیت رفت و برگشت تهران به مشهد مقدس به "۶۰۰هزار تومان" رسید
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۱۸
دبیر انجمن صنفی خدمات هوایی سفر خراسان‌رضوی گفت: برخی از گزارشات گویای این است که قیمت بلیت رفت و برگشت تهران به مشهد به ۶۰۰هزار تومان رسیده است.

مجید فرقانی در گفت‌وگو با تسنیم در مشهد مقدس اظهار داشت: هم‌اکنون وضعیت پروازهای ورودی به مشهد مناسب بوده و تعداد آنها افزایش مناسبی داشته است.

وی بیان کرد: با این حال با توجه به ورود چشمگیر زائران در ایام دهه کرامت به شهر مشهد مقدس شاهد افزایش قیمت بلیت هواپیما به شهر مشهد بوده‌ایم که البته این موضوع با توجه به طرح آزادسازی نرخ بلیت‌ها و تراکم تعداد مسافران طبیعی است.

دبیر انجمن صنفی خدمات هوایی سفر خراسان رضوی ادامه داد: برخی از گزارشات نشان از این دارد که قیمت بلیت رفت و برگشت تهران به مشهد در طول ایام دهه کرامت به‌ویژه امشب و فردا به 600 هزار تومان نیز رسیده است.

فرقانی خاطرنشان کرد: با وضعیت کنونی، آژانس‌های هواپیمایی غیرمجاز از ارادت مردم به امام رضا(ع) سوءاستفاده می‌کنند و بعضاً کلاهبرداری‌هایی را از مسافران انجام می‌دهند و مردم باید در این زمینه کاملاً هوشیار باشند.
۱۳۹۶/۰۵/۱۳ ۰۹:۱۹
 
۱۳۹۶/۰۴/۱۳ ۰۶:۴۴
 
۱۳۹۶/۰۴/۱۲ ۱۷:۰۶
 
۱۳۹۶/۰۴/۰۱ ۱۴:۵۷
 
۱۳۹۶/۰۳/۲۴ ۱۹:۴۶
 
۱۳۹۶/۰۳/۲۳ ۱۱:۲۷
 
۱۳۹۶/۰۳/۱۸ ۰۸:۱۰
 
۱۳۹۶/۰۳/۰۴ ۱۱:۰۱
 
۱۳۹۵/۱۲/۰۸ ۱۸:۳۰
 
۱۳۹۵/۰۹/۱۴ ۱۴:۵۲
 
 
کلمات کلیدی : پرواز مشهد+تهران مشهد+بلیط هواپیما+افزایش قیمت
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۱۳ ۰۱:۴۷:۴۲
یه زمانی یه حج عمره میسد 500 تومن (4502413) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.