توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 449166
ترور رهبران حزب‌الله و حماس با رُبات؛ تهدید جدید وزیری اسرائیلی
تاریخ انتشار : يکشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۵۶
معاون وزیر همکاری منطقه‌ای رژیم صهیونیستی مدعی شد ارتش این رژیم برای ترور رهبران حزب‌الله و حماس می‌تواند از ربات استفاده کند و طی یک تا سه سال آینده ربات‌های جنگنده می‌سازد.

به گزارش فارس، «ایوب القراء» معاون وزیر همکاری منطقه‌ای رژیم صهیونیستی که به «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی بسیار نزدیک است، رهبران حزب‌الله و جنبش حماس را به ترور تهدید کرد.

القراء ادعا کرد ارتش این رژیم از ربات‌هایی استفاده خواهد کرد که می‌تواند «سید حسن نصرالله» دبیرکل حزب‌الله و رهبران حماس را در داخل تونل‌های نوار غزه ترور کند.

بر اساس گزارش وبگاه «فلسطین‌ الیوم»، این وزیر اسرائیلی با اشاره به شکست این رژیم در نبرد با عناصر فلسطینی در تونل‌های زیرزمینی گفت: پس از آنچه برای سربازانمان (در جنگ‌های قبلی علیه نوار غزه و لبنان) رخ داد، نمی‌خواهم ببینیم که آنها وارد نوار غزه یا لبنان شده‌اند؛ می‌خواهم آنها فقط در مرزها مستقر باشند.

القراء در ادامه گفت: ما می‌توانیم ربات‌هایی را وارد نوار غزه کنیم که با حماس رو در رو بجنگد؛ این ربات‌ها از دور کنترل می‌شود و از موادی [خاص] ساخته شده‌ و گلوله بر آن تأثیری ندارد.

وی تأکید کرد: این فناوری بزودی در اختیار ارتش اسرائیل قرار خواهد گرفت و موضوع فقط زمان یک تا سه ساله است.
 
کلمات کلیدی : حزب‌ الله + حماس + اسرائیل
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.