توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 430093
علی کفاشیان باید از فدراسیون فوتبال برود؟
تاریخ انتشار : شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۱۷
با توجه به اتمام مجوز فعالیت نائب رئیس فدراسیون فوتبال درباره تداوم حضور او ابهام به وجود آمده است. کفاشیان پیش از این به عنوان بازنشسته دارای مجوز فعالیت بوده است.

به گزارش ایسنا، علی کفاشیان اسفند 1390 و پس از انتخاب به عنوان رئیس فدراسیون فوتبال از سوی سازمان بازرسی کل کشور بازنشسته اعلام شد اما دولت وقت، دهم در فروردین 1391 مجوز ادامه فعالیت کفاشیان علیرغم بازنشسته بودن وی را صادر کرد تا او بتواند به عنوان رییس فدراسیون فوتبال ایران فعالیت کند.

حال بعد از گذشت چهار سال و اتمام مهلت داده شده به کفاشیان، ‌در مورد ادامه حضور او در فدراسیون فوتبال ابهام‌های بوجود آمده است.

اخیرا سازمان بازرسی در نامه‌ای به فدراسیون فوتبال پایان اعتبار مجوز حضور علی کفاشیان در فوتبال را به این فدراسیون ابلاغ کرده است. موضوعی که به نظر می‌رسد با توجه به اصلاح قوانین موجود در موضوع به کارگیری بازنشسته‌ها در سازمان‌ها و نهادها، امکان تمدید مجدد آن نیز وجود ندارد و اکنون احتمال خداحافظی اجباری کفاشیان از فدراسیون فوتبال قوت گرفته است.

بر این اساس با توجه به بازنشسته بودن رییس سابق فدراسیون و امکان عدم فعالیت او در فوتبال، علی کفاشیان باید پست نائب رئیسی فدراسیون و سرپرستی کمیته فوتسال را به شخص دیگری واگذار کند.
۱۳۹۶/۰۲/۱۳ ۱۳:۲۲
 
۱۳۹۵/۱۲/۲۵ ۱۴:۱۹
 
۱۳۹۵/۱۱/۱۳ ۲۲:۰۶
 
۱۳۹۵/۱۱/۱۳ ۰۹:۴۵
 
۱۳۹۵/۰۹/۲۳ ۱۱:۲۲
 
۱۳۹۵/۰۹/۲۲ ۱۵:۵۳
 
۱۳۹۵/۰۹/۲۱ ۱۵:۴۵
 
۱۳۹۵/۰۹/۱۵ ۱۱:۵۷
 
۱۳۹۴/۰۹/۱۴ ۱۹:۵۸
 
۱۳۹۴/۰۹/۱۴ ۱۹:۱۱
 
 
کلمات کلیدی : علی کفاشیان + فدراسیون فوتبال
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.