توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 462692
پیام تسلیت عارف به مردم آذربایجان شرقی
تاریخ انتشار : شنبه ۲۶ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۳۴
فراکسیون امید در پیامی با ابراز تأثر از جان‌ باختن‌ جمعی از هم‌وطنانمان‌ در سیل‌ اخیر در استانهای شمال غرب کشور تصریح کرد: مردم ایران بویژه مسئولان همچون گذشته نهایت مساعی خود را در کمک به هموطنان آسیب‌دیده مبذول داشته و مددرسان آنها خواهند بود.

به گزارش فارس، محمدرضا عارف نماینده مردم تهران و رئیس فراکسیون امید در پیامی با ابراز تأثر ‌از جان‌ باختن‌ جمعی از هم‌وطنانمان‌ در سیل‌ اخیر در استان‌های شمال غرب کشور تصریح کرد: مردم خوب و نوع دوست ایران به‌ویژه مسئولان همچون گذشته نهایت مساعی خود را در کمک به هموطنان آسیب‌دیده مبذول داشته و یار و مددرسان آنها خواهند بود.
 
متن این پیام به شرح زیر است:
 
جاری‌ شدن‌ سیل‌ در استانهای شمال غرب کشور بویژه در شهرستانهای آذرشهر و عجب شیر  و برخی‌ مناطق‌ دیگر که‌ سبب‌ جان‌ باختن‌ جمعی از هم‌ میهنان‌ عزیز و وارد آمدن‌ خسارات‌ به‌ اموال‌ آنان‌ شد موجب‌ تأثر و تالم شد.
 
اینجانب ضمن اظهار همدردی با مردم شریف  این مناطق ، برای مصدومان و مجروحان آرزوی بهبودی و شفای عاجل و برای جانباختگان رحمت و مغفرت و برای بازماندگان صبر و اجر از درگاه خداوند متعال مسألت می‌کنم.
 
مطمئنا مردم خوب و نوع دوست ایران بویژه مسئولان همچون گذشته نهایت مساعی خود را در کمک به هموطنان آسیب‌دیده مبذول داشته و یار و مددرسان آنها خواهند بود.
 
امیدوارم با توجه به احتمال وقوع بلایای طبیعی در آینده، با تجهیز امکانات، توسعه زیرساخت‌ها، مقاوم‌سازی ساختمان‌ها  و توجه به هشدارهای سازمان‌های مسئول شاهد کاهش خسارات و تلفات جانی باشیم.
 
محمدرضا عارف
 
کلمات کلیدی : عارف+سیل+آذربایجان شرقی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.