توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 463567
تحویل جسد 40 نفر از قربانیان سیل اخیر به پزشکی قانونی
بخش اجتماعی الف، 29 فروردین 96
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۹ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۴۵
پزشکی قانونی اعلام کرد: با شناسایی و تعیین هویت چهار جسد دیگر حادثه سیل آذرشهر، شمار اجساد شناسایی شده توسط پزشکی قانونی استان‌های آذربایجان شرقی و کردستان به ۴۰ تن رسید.

به گزارش سازمان پزشکی قانونی کشور، اسامی چهارجسدی که به پزشکی قانونی آذرشهر منتقل و شناسایی شدند به شرح زیر است:
۱ - نورس محمدولی پور
 
۲ - اکبر محمد، ولی پور
 
۳ - هاجر سعیدی
 
۴ - امیرعلی حنیفی
براساس این گزارش، در جریان سیل اخیر طبق تصاویر منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی و برخی رسانه ها، یک نوجوان دوچرخه سوار نیز در استان آذربایجان غربی گرفتار سیلاب شد که بنا به گزارش‌ها جسد وی همچنان مفقود است و به پزشکی قانونی این استان ارجاع نشده است.

سیلاب از روز ۲۵ فروردین، استانهای مورد نظر را فراگرفت که این حادثه موجب بروز خسارات جانی و مالی به شماری از هموطنان در این استان‌ها شد که مراغه، چارو ایماق، هریس و بستان آباد از جمله این شهرستان‌ها به شمار می‌آید. 

شهرستان‌های ورزقان، شبستر، تبریز، عجب شیر، آذرشهر، ملکان، سراب، ارومیه، اشنویه، نقده، پیرانشهر، سقز و زنجان از دیگر مناطقی به شمار می‌آیند که از سیلاب اخیر خسارت دیده اند. 

مرتضی سلیمی رئیس سازمان امداد و نجات هلال احمر روز گذشته دوشنبه اعلام کرد ۴۰ نفر جان خود را در سیل اخیر مناطق شمال غرب و غرب کشور از دست داده و ۶ نفر مفقود شده‌اند.
 
کلمات کلیدی : سیل + آذربایجان شرقی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.