توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 455690
عمده ترین مشکل ثبت نام داوطلبان در انتخابات شوراها
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳۰ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۳۲
رئیس ستاد انتخابات شهرستان تهران نقص مدارک را عمده ترین مشکل ثبت نام داوطلبان انتخابات شوراها خواند و گفت: داوطلبان با مدارک کامل به فرمانداری مراجعه کنند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، علی اصغر ناصربخت در جمع خبرنگاران حاضر در فرمانداری تهران، تصریح کرد: از ساعت 8 صبح امروز کار ثبت نام از داوطلبان پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا، در محل فرمانداری تهران آغاز شد و تا 4 بعد از ظهر ادامه خواهد داشت.

وی با اشاره به تعطیلات نوروز افزود: هم اکنون شاهد ازدحام داوطلبان در محل فرمانداری تهران هستیم.

معاون سیاسی فرماندار تهران با اشاره به گذشت بیش از 2 ساعت از آغاز ثبت نام، تصریح کرد: عمده ترین مشکل در روند ثبت نام نقص مدارک داوطلبان به ویژه نداشتن گواهی عدم سوء پیشینه است که عملا ثبت نام میسر نخواهد شد.

وی گفت: داوطلبان باید مدارکی را که در قانون ذکر شده است همراه داشته باشند و البته حضور شخص داوطلب نیز الزامی است و تحت هیچ عنوان وکیل اجازه ثبت نام ندارد.

ناصربخت افزود: پیش‌بینی می‌کنیم در این دوره از داوطلبان بیشتری نسبت به دوره گذشته ثبت نام داشته باشیم.
وی ادامه داد: در دوره قبل حدود 2000 نفر برای انتخابات ثبت‌نام کردند اما پیش‌بینی می‌کنیم این تعداد به مراتب افزایش یابد.

رئیس ستاد انتخابات شهرستان تهران خاطرنشان کرد: از حیث مسائل امنیتی و نظامی نیز شرایط خوب و پایداری حاکم است و مشکلی تاکنون نداشته‌ایم.
 
 
کلمات کلیدی : داوطلبان ، فرمانداری تهران ، ثبت نام ، نقص مدارک ، شوراهای اسلامی شهر
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.