نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 267725
سرکرده القاعده در منطقه قفقاز به هلاکت رسید
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳۱ فروردين ۱۳۹۴ ساعت ۰۸:۵۳
رسانه ها از هلاکت سرکرده گروه تروریستی القاعد در منطقه قفقاز در پی درگیری با نیروهای ارتش روسیه خبر دادند.

به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه خبری الیوم السابع، گروه القاعده در قفقاز روز دوشنبه خبر کشته شدن ابو محمد داغستانی رهبر این گروه در منطقه قفقاز را اعلام کرد.

گروه موسوم به امارات قفقاز همچنین با انتشار عکسی از جسد داغستانی در پایگاه اینترنتی خود گفت که وی بر اثر درگیری با نیروهای روسیه کشته شده است.

جزئیات بیشتری در این باره گزارش نشده است.

براساس اعلام رسانه ها، منطقه قفقاز به مکانی برای اقدامات گروه تروریستی القاعده و عضوگیری از این منطقه برای گروه تکفیری داعش تبدیل شده است. داعش حتی قفقاز را در نقشه خود گنجانده و جهاد با روسیه را آغاز کرده است.

تحلیلگران منطقه معتقدند که قفقاز شمالی و آسیای مرکزی بعد از عراق و سوریه نقاط حساس حضور داعش خواهند بود.
 
کلمات کلیدی : قفقاز+القاعده
 
۱۳۹۴-۰۱-۳۱ ۰۹:۴۷:۴۰
به درک ... وحشیان و ولدالزناهای کثیف فقط و فقط خداوند می تواند پاسخگوی آنهمه رذیلت و پستی آنها باشد .... آتش گداخته ی زقوم و همنشینی با بدترین و جانی ترین عالمیان برشما که هر چه توانستید بد کردید .... به درک واصل شدنتان بر تمامی مردم مظلوم عالم مبارک (2835078) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۱-۳۱ ۱۲:۲۶:۱۲
داعش یک بازی است از طرف قدرتهای بزرگ. غربی ها برای اینکه کسی از ماهیت داعش باخبر نشود، ممکن است برای لاپوشانی، یک 11 سپتامبر دیگر را در اروپا بسازند. (2835545) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.