توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 464221
نسخه جدید اینستاگرام با قابلیت Collections به روز شد
بخش دانش و فناوری الف،31 فروردین96
اینستاگرام در آخرین به روزرسانی خود قابلیت جدیدی را به این اپلیکیشن اضافه کرده است که به وسیله آن، کاربر می تواند پست های مورد نظر خود را در دسته‌بندی‌های دلخواه ذخیره کند و این قابلیت Collections نام گذاری شده است.
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۳۱ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۳۷
به گزارش کلیک، اینستاگرام در آخرین به روز رسانی های خود این قابلیت را برای کاربران فراهم کرده بود تا کاربر هر پستی را که می خواهد ذخیره کند و در صورت نیاز هر زمانی به راحتی به آن دسترسی داشته باشد. در راستای همین اقدام اینستاگرام در آخرین به روز رسانی خود قابلیتی را نیز به این بخش اضافه کرده است که کاربر می تواند در این بخش دسته بندی هایی انجام دهد و هر پستی را که می خواهد ذخیره کند در دسته مورد نظر ذخیره کند و این کار باعث می شود تا راحت تر وسریع تر به فیلم و یا عکس مورد نظر دست پیدا کرد. این قابلیت Collections نام گذاری شده است که در معنا نیز، دسته بندی معنا می شود.

قابلیت جدید اینستاگرام؛ ذخیره کردن پست های دلخواه به‌صورت تفکیک‌شده

حالا در قسمت کنار هر پست، در محل بوک مارک، کاربران با لمس کردن بوک مارک باید این انتخاب را نیز داشته باشند که این پست در کدام دسته بندی ذخیره شود. و حتی می توانند پست مورد نظر را در دسته جدید ذخیره کنند.

براساس آخرین آمار های اینستاگرام، حدود ۴۶ درصد از کاربران از قابلیت ذخیره کردن استفاده می کنند، این تصمیم بر این اساس گرفته شده است که کاربر در هر دسته به راحتی پست مورد نظر را پیدا کند و برای پیدا کردن پست خود دیگر نیازی نیست تا در میان پست های نامربوط زمان طرف کند.این قابلیت برای کاربران اندروید و iOSدر دسترس خواهد بود.

 
 
کلمات کلیدی : دانش و فناوری+ پست اینستاگرام
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.